• Українську режисерку Алісу Коваленко, яка на передовій, номінували на оскарівську стипендію

  • Вручення відбудеться в кінці серпня.

    Українська режисерка Аліса Коваленко може отримати стипендію Gold Fellowship for Women від Американської кіноакадемії 2023 року. 

    Грантова програма Gold Fellowship спрямована на підтримку молодих режисерів і містить не тільки фінансову допомогу, але й особистий наставницький супровід, а також можливості активної співпраці з однодумцями, пише “24 Канал”.

    Українську режисерку Алісу Коваленко номінували на оскарівську стипендію

    Аліса Коваленко повідомила, що до кінця серпня будуть вручені дві стипендії: одна – міжнародна, інша – національна (для режисерів із США).

    “Це дуже приємний сюрприз і велика честь бути українською фіналісткою премії Оскар у Золотій жіночій стипендії 2023… Щороку вони обирають трьох міжнародних і трьох американських режисерок-початківців. Наприкінці серпня буде присуджено дві стипендії – одну міжнародну та одну внутрішню. Але це вже важливе визнання. Дякуємо Academy Gold!”, – зазначила вона.

    Що відомо про Алісу Коваленко

    35-річна Аліса Коваленко народилася у Запоріжжі. Серед її проєктів можна відзначити такі фільми, як “Сестра Зо” (2014 рік), “Аліса в країні війни” (2015 рік), “Домашні ігри” і “Ми не згаснемо”.

  • Зараз Аліса Коваленко бореться за Україну на передовій, входячи до складу штурмової роти. У червні 2023 року її фільм “Ми не згаснемо” отримав перше місце на конкурсі повнометражних фільмів під час 20-го Міжнародного фестивалю документального кіно про права людини Docudays UA.

    Читайте також: Мільярд доларів за 17 днів у світовому прокаті: “Барбі” від Ґрети Ґервіґ вдалося побити рекорд “Гаррі Поттера”

    Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!

    НАШІ КОЛУМНІСТИ ТА БЛОГЕРИ

    Палій ЮліяПалій Юлія

    Блог дружини військового: Випробування війною. Як нас змінює нова реальність

    Кожного з нас змінить ця війна. Чуючи такі слова ще у 2022, я не уявляла, як саме це торкнеться мене самої та моєї сім’ї, та як я відреагую на це. Розуміння того, що внутрішні трансформації невідворотні, прийшло потім, пізніше. І той факт, що ми вже не будемо такими, як до початку повномасштабного вторгнення, треба визнати

    Деркачова ОльгаДеркачова Ольга

    ОБІРВАНА МЕЛОДІЯ

    «Ми були звичайною родиною, яка жила в любові, інколи в дрібних побутових сварках…» – ні, це не початок любовного роману. «Щастя було в усьому, планів на життя було так багато…» – це також не початок мелодрами про нещасливе кохання. «Мій тато дуже любив збирати гриби та гуляти в лісі…» – це не початок шкільного твору

    Рязанцева ЯнаРязанцева Яна

    Покровський напрямок: що зараз відбувається на українському сході?

    В 2022 році моє місто знаходилось в 100 кілометрах від лінії бойового зткнення — глибокий тил на заході Донецької області. Покровськ, Добропілля, Білицьке, Білозерське і сусідні містечка й села стали прихистком для тисяч вимушених переселенців зі зруйнованих та окупованих населених пунктів.  Звісно, близькість фронту відчувалась в усьому — літаки в небі, важка техніка транзитом, пікапи

    Магда ЄвгенМагда Євген

    Пропорція для Путіна

    Останні тижні переконливо продемонстрували, що Путін не лише погано знає історію, але і як менеджер дуже слабенький. Він намагається застосувати методи неефективного впливу, брати кількістю, а не якістю там, де потрібно діяти раціонально та точно. Міф про «велич Росії» руйнується не лише діями ЗСУ, але і протестами мобілізованих росіян. Варто нагадати, що на старті широкомасштабного