Найбільше безпритульних “приваблює” вокзал та привокзальна площа.
Сьогодні, 6 вересня, начальник управління з питань надзвичайних ситуацій, мобілізаційно-оборонної роботи та діяльності правоохоронних органів Ігор Влізло доповів про заходи щодо недопущення проживання бездомних громадян у громадських місцях.
«Були мобілізовані сили міського відділу патрульної поліції. Провели профілактику з 60 особами, з них виявлено 20 осіб ромської національності. П’ятеро осіб дали згоду на перебування у будинку нічного перебування. 70% безхатьків є мешканцями Закарпатської області, які отримують соціальну допомогу і більше того, мають житло. Тому відповідні органи мали б зайнятися цим питанням детальніше», – повідомив Влізло.
Також він зауважив. що дуже погано працюють соціальні патрулі, а будинок нічного перебування треба реорганізувати.
«Щоб поселити безхатченка треба дуже багато папірців. Поліцейський 4 години їздив по різних закладах, щоб його посилити туди. Заклад би мав працювати цілодобово. А не так, як є. А то виходить, що безхатченко о 18.00 приїхав туди, а о 10:00 вийшов звідти. Я дзвоню, щоб дізнатися, що це за заклад, чим займається, а мені російською кажуть: «Діжурний», – обурюється Ігор Влізло. – Для чого ми створили тоді цей соціальний заклад? Я вважаю, що потрібно здійснити його реорганізацію: для початку підвищити температурний режим. Треба, щоб поліція могла в будь-який час дня і ночі привезти туди людину і протягом 15-20 хвилин її туди поселити».
Заступник міського голови Микола Вітенко доручив переглянути роботу цього центру, бо процедура прийому має бути спрощеною і цілодобовою. Крім того зауважив, що там має працювати психолог.
«Приємно, що закарпатці до нас приїжджають, це означає що наше місто…», – засміявся Микола Вітенко.
Раніше ми писали, що мер Франківська просить придумати статтю та штрафувати паліїв листя і безхатьків