Захисник народився 4 травня 1983 року в селі Заланів на Рогатинщині.
Закінчив місцеву школу і вступив у Перемишлянське ПТУ №61, обравши фах бухгалтера. Згодом заробляв на життя у різних фірмах та закордоном.
Тривалий час Ігор Мартиняк працював майстром з виготовлення меблів на одному з підприємств Львова. А це ремесло стало в пригоді й у зоні бойових дій. Назавжди закарбується у спогадах воїнів «стіна духу», яку Ігор Мартиняк вирішив створити на фасаді їхнього помешкання.
Цю складну дорогу воїна Ігор Мартиняк розпочав з перших днів повномасштабної війни – 11 березня 2022-го.
Щоб захищати Україну, бійця не спиняли певні вади із зором й те, що до цього ніколи не тримав у руках зброю. Тож добровільно записався у ТрО, пройшов навчання і 26 квітня вже вирушив на Запорізький напрямок.
Як зазначають у дописі, за плечима військового майже два роки оборони, непрості будні Воїна, які переплітаються з доброю звісткою з дому – народився син Тадейчик.
«Важко було повертатися на фронт, коли тримаєш на руках немовлятко. На тебе дивляться ті маленькі, щирі оченята, але треба назад. Мусиш, бо хочеш захистити своїх рідних, синочків…», – говорив бойовим друзям Ігор Мартиняк.
6 листопада, коли ворог наблизився впритул, він не покинув позиції. Попри важкі травми й поранення Ігор продовжував оборону, а останніми його словами стали «Слава Україні!».
У військового залишилась мати, дружина, сини Максимко і Тадейчик.
Війна змінює всіх. І з кожними змінами вона ставить перед нами все більше викликів. Нам як суспільству, яке живе в нових умовах, важливо не ігнорувати й не замовчувати, а навчитися говорити та вирішувати питання, які стають життєво важливими. Відновлення емоційної стабільності не менш важливе ніж фізичний відпочинок. І якщо є варіанти підтримки, які можуть допомогти
Що ви знаєте про ліногравюру? А що ви знаєте про чекання? Відповідь на перше питання знайти легше і швидше, тут навіть штучний інтелект не збреше. З іншим трохи складніше, бо жоден чат gpt не розкаже, як це і чому це, у жодному словнику не знайдеться слів, необхідних не для розуміння лексичного значення, а для
В 2022 році моє місто знаходилось в 100 кілометрах від лінії бойового зткнення — глибокий тил на заході Донецької області. Покровськ, Добропілля, Білицьке, Білозерське і сусідні містечка й села стали прихистком для тисяч вимушених переселенців зі зруйнованих та окупованих населених пунктів. Звісно, близькість фронту відчувалась в усьому — літаки в небі, важка техніка транзитом, пікапи
Останні тижні переконливо продемонстрували, що Путін не лише погано знає історію, але і як менеджер дуже слабенький. Він намагається застосувати методи неефективного впливу, брати кількістю, а не якістю там, де потрібно діяти раціонально та точно. Міф про «велич Росії» руйнується не лише діями ЗСУ, але і протестами мобілізованих росіян. Варто нагадати, що на старті широкомасштабного