Вплив вітамінів на загальний стан людського організму

  • Джерела харчування, багаті на вітаміни, мають значний вплив на загальний стан людського організму (1). Речовини впливають на здоров’я, а відповідно і на зовнішній вигляд. Вітаміни для волосся і нігтів роблять їх сильними і красивим, для кісток і зубів забезпечують їх міцність, для імунітету допомагають протистояти інфекціям.  Вони відіграють ключову роль в обміні речовин, енергетичному забезпеченні клітин. Розберемося які речовини і як впливають на організм.

    Які вітаміни мають значний вплив на організм людини

    Комплекс Супрадін вітаміни, що містить широкий спектр нутрієнтів, рекомендується фахівцями як один з ефективних. Його склад включає ключові вітаміни, необхідні для підтримки здоров’я і нормального функціонування органів і систем організму.

    Вітаміни групи В відіграють важливу роль у збалансованому функціонуванні організму (2). Вони відповідають за нервову, травну, кровоносну та ендокринну системи. Наприклад:

    • Вітамін В12 бере участь у освіті крові та обміні амінокислот;
    • Вітамін В6 регулює рівень гормонів та емоційний стан;
    • Вітамін В1 необхідний для обміну вуглеводів та нормального функціонування серця та нервової системи.

    Вітаміни для вагітних мають містити ці компоненти щоб мінімізувати можливість розвитку вад плоду і зміцнити організм матері.

    Нестача вітамінів може призвести до різних проблем зі здоров’ям, таких як підвищена стомлюваність, зниження імунітету, проблеми зі шкірою, проблеми із травною системою та навіть розвиток ускладнень серцево-судинної системи.

    Але слід пам’ятати про те, що надлишок вітамінів теж може викликати негативний ефект. Так, надлишок вітаміну D може призвести до підвищеного вмісту кальцію в крові та тканинах, чому супроводжують порушення в роботі нирок та серця, а надлишок вітаміну А може спричинити головний біль, нудоту та інші побічні ефекти. Це дуже важливо враховувати, коли батьки вибирають вітаміни для дітей.

    Переваги складу вітамінного комплексу Супрадин

    Вітамін С, присутній у Супрадіні, зміцнює імунітет, захищає організм від вільних радикалів, допомагає відновити пошкоджені тканини, покращує засвоєння заліза, підтримує здоров’я судин та шкіри.

    Вітамін D, також присутній у складі комплексу, відіграє важливу роль у зростанні та розвитку кісток, підтримує здоров’я зубів, зміцнює імунітет, знижує ризик різних захворювань (3).

    Прийом Супрадіна також сприяє нормалізації обміну речовин завдяки присутності в комплексі таких важливих елементів, як цинк і магній. Вони регулюють роботу ферментів, що беруть участь в обміні речовин, зміцнюють імунітет, сприяють нормалізації тиску, зниженню стресу та підвищенню рівня енергії.

    Важливо, що комплекс Супрадин містить як вітаміни, а й мінерали, такі як цинк і магній, які поліпшують їх засвоєння організмом і сприяють підтримці балансу всіх необхідних елементів.

    Вітаміни є життєво необхідними компонентами для збереження здоров’я і хорошого самопочуття. Вони позитивно впливають на організм, зміцнюють імунітет, покращують роботу всіх органів і систем, сприяють підтримці енергії та усуненню стресу. Комплекс Супрадин, що містить у собі важливі вітаміни та мінерали, є ефективним засобом для підтримки здоров’я та загального стану організму, як додаток до харчування.

    Література

    1. Mitra S, Paul S, Roy S, Sutradhar H, Bin Emran T, Nainu F, Khandaker MU, Almalki M, Wilairatana P, Mubarak MS. Exploring the Immune-Boosting Functions of Vitamins and Minerals as Nutritional Food Bioactive Compounds: A Comprehensive Review. Molecules. 2022 Jan 16;27(2):555. doi: 10.3390/molecules27020555. PMID: 35056870; PMCID: PMC8779769.

    2. Uebanso T, Shimohata T, Mawatari K, Takahashi A. Functional Roles of B-Vitamins in the Gut and Gut Microbiome. Mol Nutr Food Res. 2020 Sep;64(18):e2000426. doi: 10.1002/mnfr.202000426. Epub 2020 Aug 19. PMID: 32761878.

    3. Zhao R, Zhang W, Ma C, Zhao Y, Xiong R, Wang H, Chen W, Zheng SG. Immunomodulatory Function of Vitamin D and Its Role in Autoimmune Thyroid Disease. Front Immunol. 2021 Feb 19;12:574967. doi: 10.3389/fimmu.2021.574967. PMID: 33679732; PMCID: PMC7933459.

    Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!