Надворі тепліє, час думати про те, щоб більше часу проводити на свіжому повітрі. Прогулянки в парках, скверах та й просто у дворах свого міста – звична справа. Щоправда, часто перетворюється на рутину.
Пішки, навіть в найзручніших кедах, набагато повільніше, аніж на швидких роликових ковзанах https://toproliki.com.ua/ua/. Катання на роликах розвиває вестибулярний аппарат, вчить тримати рівновагу, зміцнює м’язи. Також ролики рекомендують людям, у яких хворі суглоби і тим, хто намагається втратити калорії, не напружуючись.
Та головне у роликах те, що це справа, яка просто піднімає настрій, вчить досягати цілей та додає кожному, хто на них катається, впевненості.
Якщо ви ще не впевнені чи потрібні вашій дитині роликові ковзани, то тримайте ще один привід їх купити: катання на роликах вважається одним із видів спорту при лікуванні клишоногості й інших деформацій стопи.
А «поставити» дитину на ролики можна з найменшого віку – з 4-5 років. Дехто ставить і раніше – як тільки дитина навчилась ходити. Вважається, що навчаючи малюка незвичній навичці, розвивається його мозок.
Та вирішивши навчити свою дитину їзді на роликах, не забувайте про обов’язковий захист. Захист включає в себе наколінники, налокітники, захисні рукавички, захисні шорти та шолом. Захисні рукавички повинні надійно фіксувати зап’ястя, оскільки дуже часто, при падінні, зап’ястя отримує найбільше навантаження. Шолом підбирається індивідуально, не тільки по розміру, але й за формою голови.
Захист потрібний з перших кроків їзди на ковзанах, адже не падає тільки той хто стоїть, не поворухнувшись, на одному місці! Тренери на перших заняттях вчать правильно падати, щоб уникнути серйозних травм при катанні, навіть якщо ви не будете займатись екстремальним катанням на ковзанах.
Щоб краще опанувати цей вид спорту, поспостерігайте, як плавно і в той же час швидко і точно катаються досвідчені любителі цього виду спорту. А як притягує увагу і заворожує своєю артистичністю фрістайл-слалом.
Та головне – оберіть правильно роликові ковзани, в яких буде комфортно. Є багато різновідів роликів – м’які і жорсткі, ролики для початківців і для професіоналів, не кажучи вже про діаметр коліс і особливості підшипників в них.
Для можливості їх транспортування є класні аксесуари, такі як рюкзак або сумка для роликів. Тут ще той політ фантазії для модників та модниц, починаючи від кольору і закінчуючи формою та прикольними надписами.