Днями
ЗАМОК
Приятель розповів. Пили вони якось в гаражах. І напилися до майже повної відключки, всі, крім одного, – той взагалі вирубався, машину його нову обмивали. Коли додому зібралися, то ключів від гаража знайти не змогли, а власник «тато-мама» сказати не може. Ну, встромили вони електрод у вушка на воротах, сяк-так скрутили і розійшлися по домівках, тягнучи на собі щасливого власника новітньої моделі ВАЗу. А вночі на гаражі наліт був, кілька машин вкрали, а цей гараж, закритий на електрод, не чіпали, тільки крейдою на воротах написали: “Фірмові замки не відкриваємо!”
Якось
ФУТБОЛ
Розповіла мені цю історію адміністратор одного театру.
– Зрозуміло, в залі театру не можна фотографувати. І ось прибігає до мене тітонька, яка наглядає за залом. Я, каже, літня жінка і в техніці нічого не розумію, сидить у третьому ряді чоловік, а у нього в руках щось світитися, я не можу зрозуміти, знімає він там чи ні… Пішла я в зал, тихенько підходжу до нього і роблю йому зауваження. А тут жінка, яка сиділа поруч, з лагідними очима слізно починає мене благати: «Не виганяйте його, будь ласка! Це мій чоловік. Я його п’ять років вмовляла у театр піти!» – «А що це, – питаю, – світиться у нього в руках?» А вона: «Ой! Це він футбол дивиться! Ну, він же без звуку! Не виганяйте!» І дійсно, сидить чоловік з маленьким телевізором і дивиться футбол. Під час вистави.
Колись
МЕДИЦИНА
Наскільки смертоносна медицина, стає очевидним, коли відбуваються страйки лікарів. Коли в 1976 році у столиці Колумбії, Боготі, всі лікарі, за винятком лікарів швидкої допомоги, зникли зі своїх робочих місць на 52 дні, рівень смертності впав на 35 відсотків. Представник Національної асоціації похоронних бюро заявив: «Це може бути збігом, але це факт». Те ж саме відбулося в Ізраїлі в 1973 році, коли лікарі обмежили спілкування з пацієнтами до 7 000 прийомів проти колишніх 65 000. Страйк тривав протягом місяця. Поки в Ізраїлі місяць страйкували лікарі, кількість госпіталізованих хворих скоротилася на 85%. За відомостями Єрусалимського похоронного товариства, рівень смертності в Ізраїлі впав на 50 відсотків. Такого значного падіння рівня смертності не спостерігалося з часів попереднього страйку лікарів, який відбувся за двадцять років до цього. В окрузі Лос-Анджелеса було зафіксовано падіння рівня смертності на 18 відсотків, коли в 1976 році лікарі вийшли на страйк проти підвищення вартості страховки на випадок лікарської помилки. Було проведено на 60% менше операцій, і – парадокс – в більшості випадків необхідність в операції зникла сама собою! На жаль, у всіх зареєстрованих випадках після закінчення страйку смертність моментально зростає до звичного рівня. Оздоровчий ефект страйків ескулапів наштовхує на єретичну думку, що тривалість нашого життя і наше здоров’я перебувають тільки у наших власних руках.
І взагалі…
Один великий учений так поринув у вивчення наук, що став зовсім розсіяним і забудькуватим. Згодом дійшло до того, що вранці він не міг згадати, куди напередодні поклав свої речі, і подовгу шукав їх по всьому будинку. Поступово страх не знайти вранці свої речі довів вченого до того, що він перестав спати ночами, виснажувався, нервував. Тоді він напружив свій вчений розум і знайшов вихід з ситуації. Перед тим, як піти спати, він записав на аркуші паперу місця, де залишив свої речі, поклав цей список на тумбочку біля ліжка і вперше за багато днів щасливо заснув. Вранці він, прокинувшись, прочитав свою записку – сорочка в шафі, штани на стільці, жилет на вішалці…, радісно одягнувся і зібрався вже було вийти з дому, як раптом зупинився, захвилювався і почав поспіхом щось шукати. З жахом він перечитував список: “Штани, сорочка, капелюх… А де ж я сам?!” І де тільки вчений не шукав себе, весь будинок перевернув, всі кути обнишпорив – все даремно. Довго шукав. Так і помер, не знайшовши.