Вивихи від Моха

  • Днями

    ПОРОДІЛЛЯ

    Розповіла подруга. У її знайомих суперпородиста кішка, зірка виставок, улюблениця сім’ї і одна з серйозних статей сімейного бюджету в частині «дохід»: кошенята дуже дорого коштують. І ось чергові пологи. Вся сім’я на стрьомі – кішка розродитися ніяк не може. А день випав святковий, плюс уже третя годині ночі – ні до одної ветеринарної клініки додзвонитися не можуть, кішці вже зовсім погано… Не довго думаючи, хапають її, в машину – і в пологовий будинок при лікарні швидкої допомоги. Так і так, ми народити не можемо. – Де породілля? – Ось… Коли акушери побачили «породіллю», очі у них стали більші і кругліші, ніж у наляканої сови. Але після того, як вони побачили над кішкою кілька красивих зелених папірців, то, нервово ковтнувши, повернули очі у вихідну позицію, віддихалися і сказали: «Давайте. Чекайте в коридорі». Кішку віднесли в родзал, поставили крапельницю зі стимулятором, через деякий час витягли кошеня, потім все пішло цілком природним шляхом, але… Тут ще одній дамі народжувати закортіло. От просто зараз. Недовго думаючи, її укладають по сусідству з кішкою. Ну, щоб далеко між ними не ходити. Дама, яка до цього кричала не своїм голосом, спочатку впала в ступор. Членороздільних звуків вимовити вона не могла. Взагалі забула, де вона і як її звати. Найдосвідченіший акушер моментально викрутився з делікатної ситуації і лагідно сказав: «Ви ж перший раз народжуєте? Прекрасно! Уважно дивіться, що робить кішка, і робіть те ж саме! Бачите, як вона себе спокійно поводить? Так, це нова методика, у вас все швидко і легко вийде… У пані пологи пройшли легше, ніж у кішки, дитина жива і здорова. І взагалі, вона залишилася всім задоволена. Особливо після того, як господарі кішки їй кошеня подарували…

    Якось

    ПАПУГА

    Чому п’ють люди, начебто зрозуміло. Принаймні кожен може (або думає, що може) пояснити, чому він п’є. У когось це “релаксація”, комусь “смачно”, хтось “щоб баб підпоїти”. А ось як пояснити алкоголізм серед тварин? Наприклад, мій папуга (птах – не тварина, але це не заважає йому бути алкашем). Словом, історія. Десь рік тому ми стали помічати, що папуга поводиться дивно – по-особливому їсть яблука, груші і т.д. Ретельно пережовує і м’якуш скидає в коритце з водою. Потім сидить і чекає кілька днів – поки не забулькає. І тільки коли брага готова, починає активно пити. Нап’ється, залізе на жердинку, і давай голосити, та так, що люди з сусідніх будинків скаржаться. Причому крики скопійовані, напевно, з якихось бабуїнів перед боєм. Слова (“привіт, придурок, сволота, скотина”) він говорить, коли тверезий. А під час запою до нього краще не підходити: злобно кидається на всіх, хто проходить мимо, добре, що клітка рятує. А засунути в клітку руку, щоб брагу забрати, взагалі нереально! Дзьоб у нього такий, що орли і яструби відпочивають, – олівець перекушує одним махом. А недавно ми помітили, що в брагу він кору і тріски почав додавати – коньяк, гад, готує.

    Колись

    ОЧІ

    Один мужик в савані спостерігав, як лев збирався напасти на імпалу. Збирався-збирався – і тут імпала озирнулася і подивилася леву в очі. Лев зніяковів і відступив. “Ага!” – зметикував мужик. І запропонував бідним ботсванським тваринникам використовувати для захисту корів ефект ай-контакту. Тобто малювати на коров’ячих дупах очі. Треба сказати, до цього моменту бідні ботсванські скотарі чого тільки не перепробували, щоб відновлена ​​популяція ботсванських левів перестала жерти їхніх корів. Все без результату. Працювала лише рушниця. І тут такий елегантний вихід: очі на дупі. Провели експеримент. Результати: в стаді з 39 звичайних корів леви убили трьох; у стаді з 23 корів з очима на дупі леви не вбили жодної. Спробуйте ржати і вбивати одночасно! І справа пішла. Волонтери. Штампи і трафарети. Гра з кольором і формою. Очей вистачає на три-чотири тижні, потім треба малювати нові. Якщо все в житті здається тобі порожнім і безглуздим, знай: десь в Ботсвані є робота твоєї мрії.

     

    Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!