Днями
ГИКАВКА
У знайомої залишилися вдома чоловік після нічної зміни і син дев’яти років, а сама була на роботі. І привели до них дівчинку років шести – посидіти-доглянути. Коли забирали додому – звичайна дитина, а через дві години дзвонить її мама і каже: «Дочка в істериці, бо ваш син бігав за нею з ножем по квартирі і душив!» Запитали у хлопчика – все підтвердив. На питання «навіщо?» відповів: “Вона гикала, просила налякати її”… Всі охрініли від такого відповідального підходу.
Якось
МАСАЖ
Знайомий з Вінниці розповідав якось, як він простатит лікував. Одним з методів терапії йому прописали масаж простати. Для тих, хто не знає, – це дія, майже аналогічна тій, якою займаються особи, через яких нас Європою лякають, тільки робиться пальцем. Вважається, судячи з кількості тих, хто цим добровільно займається, що це досить приємна процедура. Однак приятель розповідав інше. Коли йому вперше засунули палець в… і почали масажувати простату, було дуже боляче. У нього аж сльози мимоволі виступили. Деякий час він витримав, потім стало незручно – в повній тиші лікар копирсався у нього ззаду. Вирішив він, що треба сказати хоч кілька слів, обернувся до лікаря і з тремтінням в голосі запитав: «Лікарю, зі мною щось не так? Ви в мені вже п’ять хвилин, а я до вас ще нічого не відчуваю!»
Колись
ОБМІН
Історія одного автомобіля… Прийшовши до влади в Німеччині в 1933 році, Адольф Гітлер оголосив приз в 500 тис. рейхсмарок (близько 100 тис. доларів за курсом 30-х років) за розробку нового автомобіля, покликаного не тільки розділити разом з Mеrcеdеs-Bеnz перемоги на автогонках, але й «покращити міжнародне становище Німеччини». На заклик фюрера відгукнувся сам Фердинанд Порше. Так з’явився аuto Union, правда, спочатку це була модель С-Tуpе. Вона і стала прототипом більш вдосконаленого D-Tуpе, оснащеного двигуном V12, 550 к. с., які розганяли болід до неймовірних на той час 300 км/год. Автомобіль повністю виправдав очікування Гітлера – в 1939 році саме на цьому автомобілі, який виставляється на аукціон, німецький гонщик Х. П. Мюллер здобув перемогу в Гран-прі Франції, а Таціо Нуволарі того ж року виграв Гран-прі в Белграді. До слова, ця гонка стала останнім автозмаганням Європи перед Другою світовою війною. Наприкінці війни розробники аuto Union сховали випущені боліди і все майно гоночної команди в покинутій шахті, щоб їх не зруйнували і вони не дісталися як трофей радянським солдатам. Довгий час вважалося, що аuto Union D-Tуpе загублене безповоротно. Після розпаду Радянського Союзу один болід аuto Union раптом виявився в Ризі, але, як потім з’ясувалося, це була модель С-D-Tуpе. Пізніше з’явилася інформація, що D-Tуpе сплив у Празі, але експерти знову розчарували шанувальників – знайшлася демонстраційна модель. Оригінальний ж аuto Union D-Tуpе в 1976 році несподівано виявився в цехах московського заводу імені Лихачова. Знайшли його в розібраному вигляді серед деталей, які направляються на утилізацію. За даними Bloombеrg, машина була врятована латвійськими ентузіастами і відновлена в Англії автомобільними експертами Crosthwаitе & Gаrdinеr в 1994 році за кресленнями, наданими колишніми співробітниками аuto Union. Всього було відновлено два боліди аuto Union D-Tуpе, один з яких з номером 21 (саме він і виставляється на аукціон), на якому і переміг в Белграді Таціо Нуволарі. До історії цього автомобіля, ринкова вартість якого зараз як мінімум 50 мільйонів євро, а то і всі сто, залишилося додати тільки те, як він потрапив на аукціон у Парижі. В кінці 80-х років ентузіаст, який зберігав його в гаражі і потихеньку реставрував не один рік, вкладаючи в нього свою працю, час і зарплату, раптово помер, а його спадкоємці не вигадали нічого кращого, ніж поміняти болід на Жигулі 21063, як пишуть ЗМІ, «майже новий, не старше трьох років»… Геніальний обмін!