Побудуйте собі піраміду

  • Наш земляк, президент Міжнародної федерації бойового гопака, голова Ради характерників України Володимир Пилат вже 35 років займається пірамідологією. Він переконаний: піраміди мають здатність не тільки зцілювати від недуг, а й загалом покращувати життя.

     

    Шанувальники пірамідології – вчення, що описує загадкові властивості пірамід, – вважають, що ці споруди мають цілющий вплив на людський організм.

    Кубинські пірамідологи, наприклад, пробують лікувати астму, гастрит, поліневрит, гіпертензію зарядженою в спеціальних пірамідах водою. Не менш цікаві експерименти – у ветеринарії та рослинництві. Кубинські дослідники щодня поливали трояндові кущі «пірамідальною водою», після чого їх суцвіття помітно збільшилися, порівняно з контрольною групою рослин, які доглядали, як звичайно. Те ж саме трапилося з овочами й фруктами – від щоденного «енергетичного» дворазового поливу салат, редиска, помідори, гарбузи ставали значно більшими та соковитішими. Тим, хто сумнівається, ентузіасти радять поставити експеримент на власних грядках: зробити пірамідки, споляризувати їх за земною віссю і встановити над насінням, насипаним рівними рядочками в напрямку з півночі на південь. Насіння радять залишити під пірамідками принаймні на два тижні, а потім висіяти в ґрунт одночасно з необробленим, аби згодом порівняти, як сходитимуть обидва взірці. Кажуть, різниця очевидна.

    Втім, дивовиж, пов’язаних із пірамідами, відомо вже багато: це і збереження свіжості продуктів всередині споруд, і припинення процесів гниття, й нейтралізація шкідливого випромінювання, й самозаточування лез… Проте в усі часи будь-яка ідея завжди має як своїх прибічників, так і противників. Пірамідологія – не виняток. Скептики підсміюються, а шанувальники вказують на конкретні позитивні результати застосування і стверджують: її впровадженню в медичну практику перешкоджають потужні фармацевтичні корпорації, які мають надприбутки на людських хворобах. Вони ж не здаються й далі шукають розгадки таємниці пірамід і намагаються відродити наукові знання давніх цивілізацій та поставити їх на службу своїм сучасникам. З-поміж них – і наш земляк, президент Міжнародної федерації бойового гопака, голова Ради характерників України Володимир Пилат. Пірамідологією займається давно – ось уже 35 років. І нині активно популяризує власний досвід та напрацювання своїх однодумців.

    – Вивчаючи енергетику пірамід, я замислився, що ж відбувається? Які зміни? Чому? – розповідає пан Володимир. – Виявляється, сама конструкція піраміди має здатність «виловлювати» негативну енергію і знищувати її, натомість давати енергію позитивну. Прибічники версії про те, що нібито піраміди були поховальними гробницями, замовчують, що ці споруди є потужними резонансними установками. Тут знаходять зали, де могло перебувати до 100 жерців. І це в центрі пірамід, де якраз накопичується позитивна енергія. А чому фараони, окрім того, що довго жили, ще й виглядали надзвичайно молодо? Річ у тім, що практично всі хвороби людей – від того, що з кожним роком в організмі накопичується дедалі більше неструктурованої води. І коли є можливість структурувати воду в організмі – коли людина перебуває під пірамідою, то вона забуває про багато своїх недуг.

    Також усі чули про гору Кайлас на Тибеті. За легендою, якщо обійти довкола неї один раз (а це 53 км), то стирається карма одного життя. Тож якщо обійти декілька разів, відповідно, стираються численні кармічні недоліки кількох минулих життів. Чому? Бо, виявляється, гора Кайлас має форму піраміди. Це найвища піраміда на планеті Земля – понад 6,5 км. Порівняно з нею, споруди Гізи – то ліліпути.

    Цікава річ: природні й рукотворні піраміди, про які розповідає Володимир Степанович, видаються далекою екзотикою. Знаємо й про аналогічні диво-конструкції на Американському континенті, залишені нащадкам давніми індіанськими цивілізаціями. Проте й не підозрюємо, що піраміди мають безпосередній стосунок і до… України.

    – Наші знання про піраміди були винищені, – переконаний пан Пилат. – Маю товариша, який присвятив більше 25 років життя розкопкам скіфських курганів і зауважив, що в глибині кожен курган складений із квадратних глиняних блоків. Виявляється, у своєму первісному варіанті це були піраміди. Просто зроблені з глини. Він стверджує, що жоден курган в Україні не був насипаний – їх будували із спеціальних глиняних блоків. У декотрих місцях видно, що глина була змішана із посіченою соломою.

    Пірамідальні конструкції досі простежуються у наших традиційних будівлях. Ви ж бачили хатки, особливо в Західній Україні, у вигляді шатрових конструкцій. Це не що інше, як «розтягнута» піраміда. Якщо людина правильно будувала свій дім, то він був для неї, як храм. Дуже багато пірамідальних конструкцій використовувалося для різних прибудов до хати, наприклад, клуня, і всі вони несли певне енергетичне навантаження. Коли люди знали, що, де і як правильно поставити, то отримували від цього здоров’я. Піраміди з «ребрами» концентрували всередині позитивну енергію, а круглі – накопичували енергію всіх видів. Бажано, аби на вершечку була «вентиляційна» шахта для викиду негативної енергії. Ви ж, напевно, бачили, що в церквах прямо над банею бувають невеличкі прямокутні надбудовки, які зверху вивершує хрест. Для чого? Для виходу і нейтралізації негативної енергії. Між іншим, дослідження показують, що під склепінням храму через кожні 40 см ідуть різні види енергії, які лікують всі органи людського тіла.

    За словами Пилата, кількашарова структура старовинних гуцульських храмів – також не випадкова. Придивіться, це конструкція з декількох «зрізаних» пірамід (які мають більшу силу), розташованих одна над одною. Виявляється, в такий спосіб вони додатково підсилюють одна одну, відтак добра, світла енергетика храму потроюється. За його словами, таку ж позитивну функцію виконують і пірамідальні дашки над криницями (тільки якщо вони не металеві) – вода стає ще й цілющою, структурованою. Дійшли до наших днів і інші взірці пірамідальних конструкцій, щоправда, уже як експонати у старовинних палацах-музеях. Це не що інше, як… ліжка з балдахінами. Ясновельможне панство, виявляється, не тільки солодко спало на них, але водночас захищалось від негативних впливів та оздоровлювалось. Ми зараз просто милуємося розкішними драпіруваннями коштовних тканин, але не додивляємося, що на вершечку балдахіна – пірамідальна конструкція з квадратною основою чи прямокутною («розтягнута» піраміда). Зрештою, згадаймо навіть прості селянські хати, криті соломою (які нині називають «шевченківськими»). Вони мали дахи у формі «розтягнутої» піраміди.

    Щоправда, застерігає Пилат, згармонізувати себе фізично за допомогою пірамідальних конструкцій – природних і рукотворних –  зможе лише той, хто прагне рости духовно, працює над собою і намагається не лише очистити тіло, але й наповнює добром серце.

    Українські пірамідологи знають про це не з чуток. Наприклад, учень пана Пилата, Юрій Циган, кілька років тому вирішив випробувати  силу пірамід на собі. Змайстрував декілька невеличких конструкцій з підручного матеріалу, ватману, споляризував їх відповідно до сторін світу за допомогою компаса й почав ставити туди скляні посудини з водою – заряджатися. «Пив її щодня, – розповідає, – й організм почав працювати інакше. Я це відразу відчув, бо займаюся бойовим гопаком, тож помітив, що і настрій піднявся, і робити щось хочеться. Але то не все! Вдома загальна атмосфера поліпшилась – всі напружені відносини ніби розсмокталися самі собою. Тому кожному раджу змайструвати й собі бодай одну пірамідку й проекспериментувати – нехай дає позитивну енергію на ваше помешкання.

    А зробити її дуже просто. Берете циркуль і малюєте на ватмані коло. Радіус кола має відповідати довжині ребра. Це ребро вашої піраміди. Тоді вимірюєте циркулем довжину основи, голочку вколюєте в лінію кола – і проводите на цій лінії дугу. В місці її перетину з колом тепер маєте точку, де є ваша основа. З’єднуєте дві точки. Малюєте друге ребро. Вже маєте два ребра й основу. Так само креслите наступні дві площини. Таке роблять діти на уроці геометрії в 5-му класі. Тепер «викрійку» пірамідки треба на чомусь склеїти. Беру довжину основи й креслю квадрат. Основа потрібна пірамідці, аби забезпечила їй жорсткість. Сюди можна буде поставити скляну посудину з водою, наприклад, баночку. Щоби точно зробити отвір, проводимо на квадраті дві діагоналі, в центр ставимо голку циркуля, креслимо коло й вирізаємо. Для зручності склеювання робимо виступи на лінії згину. Піраміду складаємо, склеюємо по шву. Якщо вершечок не зрізаний – потік енергії буде дещо меншим. А можна зробити малесенький зріз (кілька міліметрів) і закріпити на ньому відвід для негативної енергії із паперу, що залишився. Для цього просто вирізаємо два маленькі паперові квадратики й прошиваємо їх ниткою, один кінець якої міститиметься із внутрішнього боку пірамідки (там буде перший квардатик), а інший – звисатиме назовні (із другим паперовим квадратиком). Тоді берете компас і зорієнтовуєте піраміду так, щоби кожен її бік був чітко спрямований на одну сторону світу.

    Головне, радять пірамідологи, чітко споляризувати конструкцію за сторонами світу, бо навіть незначне зміщення, бодай на два градуси, всю працю зведе нанівець. А в пригоді маленька помічниця стане багатьом. «Більшість людей на планеті зараз живуть в геопатогенних зонах. Через це, а також через спілкування з агресивними людьми, неправильне харчування відбувається зміна енергетики організму», – каже він.

    Сам пірамідолог плекає надію – реалізувати в курортній зоні, біля міста Моршина, масштабний проект: виокремити ділянку, де транспорт буде категорично заборонений, як і всі інші техногенні руйнівники природної енергетичної рівноваги, і збудувати на ній цілющу піраміду заввишки 42 м, через яку можна було б пропускати лікувальну воду, властивості якої підсилювалися б. І, хтозна, можливо, те, що нині видається нам фантастикою, за деякий час стане звичною практикою медицини, та й взагалі повсякденного життя?

     Наталія ЯСИНСЬКА 

     

                                                                                                  

    Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!