Джиу-джитсу – мистецтво гнучкості

  • Ваша дитина досягла віку трьох років. У неї період активного розвитку м’язів і мозку. У неї багато енергії, і саме час направити цю енергію в оптимальне русло. Зробити це можна, віддавши малюка у секцію бойових мистецтв, наприклад, на джиу-джитсу – давнє японське єдиноборство, у якому поєднуються прийоми дзюдо, карате, айкідо та самбо. 


    Спосіб виховання

    Джиу-джитсу можна розглядати як засіб виховання, ставлення людини до навколишнього світу і людей. Вивчення джиу-джитсу дозволяє осягнути мистецтво нападу і оборони. Заняття джиу-джитсу допоможуть дітям розвивати розумові та фізичні здібності, загартувати характер, сформувати внутрішній стрижень: дитина вчиться відстоювати свої інтереси, стоятиме за себе, навчиться бути собою в скрутній ситуації.


    Психологія
    Джиу-джитсу не є олімпійським видом спорту: тут немає стресів, перевантажень, дикого травматизму. Головним завданням самої секції є не виростити чемпіонів, а дати учням свого роду психологічну опору. Тренування завжди відбуваються під наглядом кваліфікованих фахівців, які підходять до кожного учня індивідуально.


    Філософія

    Крім величезного арсеналу різноманітних прийомів, що дозволяють підтримувати організм у тонусі і прищеплювати навички самооборони, в джиу-джитсу існує власна філософія, яка розвиває моральні якості людей і ставить собі за мету духовне вдосконалення людини, що так необхідно сучасній байдужій до всього молоді. Якщо дитина буде займатися джиу-джитсу, вона буде в колективі, що не дозволить їй набути комплексу занурення у власний світ і відособлення від суспільства.

     

    Тренування

    – Особливості тренувального процесу в джиу-джитсу: повноцінна розминка всіх суглобів, зв’язок, сухожиль, серцево-судинної системи. Під час самих тренувань відбувається розвиток рефлексів, діти вчаться безпечному падінню, відчуттю дистанції, координації рухів. Вільні поєдинки без надзавдань у формі гри (з 6 років). Після завершення самих тренувань відбувається так звана “заминка” (релаксація, медитація).

    Переваги

    – Важливий аспект при виборі секції: цей вид єдиноборств не завдає шкоди здоров’ю. В джиу-джитсу не б’ють по голові, максимально розвиваються суглоби і дрібна мускулатура, виробляється гнучкість. Сам підхід до джиу-джитсу є максимально інтелектуальний, оскільки передбачає вивчення людського тіла і його моторики. Функціональність застосування джиу-джитсу: самооборона, захист ближнього, міцне здоров’я, рухливі і гармонійно розвинені м’язи, стійка психіка.

                                                                                                                                    Марко БАБИК

    Довідка:
    Секції джиу-джитсу в Івано-Франківську:
    (спортивний клуб «Тигр»)
    район вулиці Миру: вул. Миру, 88;
    район вокзалу: вул. Купчинського, 14;
    район Пасічна: вул. Галицька, 98.

  • Телефон для довідок: 050 919 98 81.

     

     

    Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!