Міський голова Бурштина пропонує виселити місцеву гімназію (ФОТО/ВІДЕО)

  • Батьки вихованців Бурштинської гімназії обурені пропозицією міського голови Бурштина, аби навчальний заклад виселити в інше приміщення. Із вимогами зберегти навчальний заклад у діючому вигляді та статусі вони прийшли на сесію Бурштинської міської ради.

     

    «Нам запропонували злитися з іншою школою та перейти в інше приміщення, а в цьому відремонтованому батьківським та спонсорським коштом мали б розміщуватися інші соціальні служби», – розповідає директор Бурштинської гімназії Ольга Олійник. – «Основна причина такої пропозиції – недоукомплектовані бурштинські школи, вони заповнені наполовину. Ще нам закидають марнотратність, я стверджую, що витрати на одного учня гімназії не перевищують державні норми», – запевняє директор.

    У Бурштині діє три загальноосвітні школи та одна гімназія. Бурштинська гімназія в приміщенні колишнього дитячого садочка діє 14 років, тут навчається 228 учнів. Директорка каже, вони разом із батьками доклали великих зусиль та фінансів, аби привести споруду до належного стану.

    Причина такої пропозиції, не прийнятої батьками гімназистів, у тому, що 20 числа відбулося перше засідання профільної комісії з питань освіти і науки, на якому голова та депутати обговорили запропонований фінуправлінням ОДА проект бюджету Бурштина на наступний рік.

     «У школі №1 можуть навчатися 675 учнів, на сьогоднішній день вчиться 210 учнів, ми запропонували влити колектив школи №1 до гімназійного і зберегти юридичну особу, але вони мають перейти в приміщення тієї школи, оскільки міська влада вклала один мільйон гривень в її ремонт. Варіант другий: у цьому ж таки приміщенні можна розташувати дві різні юридичні особи, школу та гімназію, з різними входами і виходами. Зараз ми нічого не робимо, все залишається так, як є, але якщо будуть проблеми із фінансуванням, то прошу не звинувачувати, що міський голова нічого не зробив», – пояснює міський голова Петро Курляк.

    Депутати на сесії міської ради прийняли рішення не реформувати освітні заклади, залишити все, як було. Натомість директори навчальних закладів обіцяють заощаджувати енергоресурси та кошти.

  •  

     

     

    24.10.2014

    Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!