В її рамках презентували варіанти сучасних вирішень проблем слухової реабілітації для лор-лікарів, педіатрів, сімейних лікарів та реабілітологів.
Науково-практична конференція пройшла за участю головного позаштатного спеціаліста ДОЗ ОДА з отоларингології Василя Поповича, головного лікаря обласної дитячої клінічної лікарні Радислава Котурбаша, менеджера з розвитку слухопротезування з допомогою імплантуючих пристроїв дітей і дорослих Яни Фрей, голови президії Західноукраїнської громадської організації осіб з вадами слуху та їх родин «Безмежний діалог» Уляни Ковни та дитячого сурдолога Львівської області Ярослави Лесів.
В Івано-Франківській області 115 дітей віком до 5 років мають проблеми зі слухом. Та завдяки старанням провідних спеціалістів із отоларингології на Прикарпатті майже 100% дітей протезовані на одне вухо і 60% — на два. Четверо дітей прооперовані в обласній лікарні та п’ятеро в Києві.
Учасники конференції та лікарі-отоларингологи наголошують, що дуже важливо робити імплантацію до восьмимісячного віку немовляти. Саме тоді людина сприймає і вивчає світ звуків. Імплантант та операція коштують закордоном 56 тисяч євро. Цю операцію повністю фінансує Україна. Цього року з Івано-Франківської області заплановано на протезування слуху 16 дітей.
7.11.2014