Натяк на інтригу

• У центральному зіткненні другого кола змагань обласного футзального чемпіонату «Віза Вторма» в цікавому та безкомпромісному протистоянні переграла лідера чемпіонату «Епіцентр К10».

Тринадцятий тур обласного чемпіонату став нещасливим для одноосібного лідера Вищої ліги. У центральному матчі ігрового вікенду “Епіцентр К10” вперше у сезоні втратив турнірні очки, поступившись своєму головному конкурентові – “Візі Втормі”. За двобоєм двох найкращих аматорських команд Івано-Франківщини стежило чимало вболівальників, і вони стали свідками безкомпромісної боротьби.

У першому таймі принципові суперники обмінялися забитими м’ячами, а розв’язка напруженого протистояння припала на кінцівку поєдинку. За дві хвилини до фінальної сирени Віктор Данищук прийняв м’яч на лінії штрафного і майстерно з розвороту пробив у незахищений кут воріт “будівельників”. Далі “Епіцентр” надумав рятуватися з п’ятим польовим і пропустив ще два м’ячі у порожні ворота. 4:1 – “Віза Вторма” бере реванш за поразку у першому колі з таким же рахунком.

Двобій обласних грандів став своєрідною репетицією кубкового фіналу, що відбудеться 5 березня. До того часу чинний чемпіон та володар кубка може достроково оформити для себе друге чемпіонство. Адже у турнірній таблиці “Епіцентр К10” наразі на 6 очок відірвався від “Візи Вторми”. Втім, визначальними у розподілі призових місць повинні стати матчі двох лідерів з “ураганівськими” дублерами: “Ураган-2 КФВ” – “Віза Вторма” (22 лютого), “Епіцентр К10” – “Ураган-2 КФВ” (1 березня).

Інші два матчі 13-го туру Вищої ліги переможця так і не виявили: “Курінь-Пас” та “Ельдорадо-Галицький двір” розійшлися миром 2:2, а бойова нічия “ДПС” – “Городенка” видалась більш результативною – 4:4. В “ураганівському дербі” дублери були сильнішими за ветеранів – 4:2.