За словами очільника області, на Прикарпатті з метою підвищення рівня безпеки облаштували 13 блокпостів, налагодили функціонування мобільних бригад, в управлінні МВС запровадили цілодобову «гарячу телефонну лінію».
«Здійснення заходів з гарантування безпеки у регіоні є одним із найбільш відповідальних напрямків роботи обласної влади, − зауважив Олег Гончарук. − До охорони громадського порядку та основних об’єктів інфраструктури, окрім працівників правоохоронних органів, активно долучаються також представники громадськості».
Коментуючи проблеми тимчасово переміщених осіб, голова облдержадміністрації зосередив увагу на тому, що в області станом на 3 березня проживає 3144 людини, які переїхали з південно-східних регіонів. Серед них − 413 інвалідів та людей похилого віку і 985 дітей. Діти влаштовані у дошкільні заклади та загальноосвітні школи, під пильним наглядом медичних працівників. В області постійно працюють над тим, щоби тимчасово переміщені особи отримували належні соціальні виплати, а також мали можливість працевлаштуватися.
«Сподіваємося внаслідок співпраці з місією ОБСЄ покращити процес допомоги людям, які потрапили у скрутні життєві обставини, − зазначив Олег Гончарук. − Переконаний, що в цьому надзвичайно корисним буде досвід місії».
Позитивно оцінивши стан справ на Прикарпатті, Андреа Челліно висловив готовність до подальшої співпраці, засвідчивши бажання розширити спектр напрямків. Зокрема йшлося про взаємодію в сфері електронного врядування, боротьби з корупцією, протидії торгівлі людьми.
4.03.2015