11 березня в Івано-Франківську відбулося експертне обговорення “Дорогою реформ: Як зміни законодавства вплинуть на життя у регіонах” за участю представників “Реанімаційного пакету реформ” та заступника голови облдержадміністрації.
“Реанімаційний пакет реформ” (РПР) ‒ це громадська позапартійна ініціатива активістів, експертів та журналістів, що об’єднались для пришвидшення реформування країни. Її учасники бачать свою місію в об’єднанні зусиль для реформування країни у різних сферах, для розбудови незалежної, демократичної, правової, сильної та авторитетної української держави з високим рівнем добробуту і рівними можливостями кожного.
На заході представили опис, завдання та конкретні плани змін державного законодавства, які були ухвалені впродовж 100 днів роботи парламенту, а також обговорили шляхи забезпечення їхнього ефективного застосування згідно зі специфікою регіону.
Як зазначив один із спікерів заходу, народний депутат України, консультант “Реанімаційного пакету реформ” Андрій Шевченко, люди, громада, прості українці мають стати головним мотором змін для країни, яка зависла у шпагаті між вчора і завтра.
«Для реформ потрібні три речі – знання, громадська підтримка і політична воля. “Реанімаційний пакет реформ” працює саме над цим – зібрати якісне знання, консолідувати громадську підтримку і змусити політиків проявити політичну волю. Віримо у зміни», – зазначив Андрій Шевченко.
Говорили під час експертного обговорення і про співпрацю з парламентом.
«За майже 100 днів роботи Верховної Ради ухвалили 14 законів, які були в Дорожній карті реформ і до розробки і лобіювання яких долучилися представники та активісти Реанімаційного пакету реформ. Зарештою, за рік діяльності РПР таких законодавчих успіхів уже 26», – розповів директор Інституту медіа права, член Ради РПР, експерт групи РПР з медіа реформи Тарас Шевченко.
12.03.2015