Переселенці на Прикарпатті – потенційні жертви торгівлі людьми

  • Про це на прес-конференції, присвяченій спільному проекту івано-франківського “Карітасу” та облдержадміністрації з протидії торгівлі людьми, повідомила Аліса Юрченко, заступник начальника управління — начальник відділу у справах інвалідв та організації соціальних послуг департаменту соціальної політики ОДА.

     

    “Страждають від торгівлі людьми переважно люди соціально незахищені, які виїжджають працювати за кордон, щоб покращити своє матеріальне становище. Сьогодні на Прикарпатті офіційно зареєстровано 3172 переселенці зі Сходу України та Криму. Лише 448 звернулися в центр зайнятості, з них лише 96 були працевлаштовані. Тому можна стверджувати, що ми маємо потенційну категорію осіб, які в умовах соціальної незахищеності можуть стати жертвами торгівлі людьми”, – зазначила Аліса Юрченко.

     

    Чиновниця звернула увагу на те, що діти з родин переселенців також у групі ризику: “Серед переселенців на Прикарпатті – 989 дітей. Із арт-інсталяції “Невидимі” ми дізнаємося, що жертвами торгівлі людьми стають також діти. Їх втягують у жебракування”.

     

    Щоб якомога ефективніше боротися з проблемою торгівлі людьми на Прикарпатті нещодавно запустили проект «Впровадження механізму взаємодії суб’єктів, які здійснюють заходи у сфері протидії торгівлі людьми в Івано-Франківській області». Він діятиме до 2016 року.

  •  

     

    Проект фінансується Європейським Союзом, Швейцарською конфедерацією, Агентством США з міжнародного розвитку (USAID). Реалізує проект представництво Міжнародної організації з міграції – благодійний фонд “Карітас Івано-Франківськ УГКЦ” у тісному партнерстві з Департаментом соціальної політики ІФОДА.

    12.03.2015

    Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!