Баскетбол. “Говерла” дала бій одному з лідерів Суперліги

• Один з лідерів чемпіонату Суперліги – дніпропетровський “Дніпро” з величезними труднощами переграв івано-франківську “Говерлу” з рахунком 71:67.

Дуель матчу

Окрасою матчу стала дуель «бігменів» команд – Станіслава Тимофеєнка («Дніпро») й Анатолія Челована(«Говерла»). Форвард дніпропетровської команди відзначився 21 очком (при 7/12 двоочкових), 4 підбираннями та 3 перехопленнями. На рахунку його візаві 25 очок (при 7/12 двоочкових і 2/4 триочкових) і 8 підбирань.

Хід гри

Якщо в першій чверті «Дніпро» мав незначний гандикап завдяки активності дуету Тимофеєнко-Загреба, який підтримала задня лінія команди, то протягом наступних десяти хвилин «ведмеді» відігралися та навіть мали шанс вирватися вперед. І лише кидок Павла Ревзіна на останніх секундах першої половини повернув мінімальну перевагу господарям (39-38).

У третій чверті дніпряни здійснили ривок 20-6, який організував Станіслав Тимофеєнко. Таким чином, до заключної десятихвилинки господарі паркету підійшли, маючи більш ніж комфортний гандикап +15, але «Говерла» не планувала здаватися без бою. Партнерів за собою повів Анатолій Челован, котрий за неповні чотири хвилини до фінальної сирени ледь не самотужки скоротив розрив у рахунку до двох очок (62-60). Але до справи взявся один із найкращих снайперів вітчизняного баскетболу Павло Ревзін, два влучні постріли якого з-за дуги (перші в матчі) фактично поховали надії гостей на успіх.