Футбол. Обласні баталії: перемоги господарів, вдалий старт “Ніки”

• Шістьма протистояннями стартував цьогорічний чемпіонат Івано-Франківської області з футболу серед команд першої ліги, в якому за медалі повели боротьбу п’ятнадцять команд. Новий футбольний сезон в Івано-Франківську відкрила місцева “Ніка-Івано-Франківськ”, яка на стадіоні “Рух” приймала тлумацьке “Придністров’я”.

Після традиційної церемонії відкриття чемпіонату з напутніми словами до футболістів і глядачів, підняттям Державного прапора та виконанням Гімну країни, команди провели матч, якому, можливо, дещо забракло яскравості, зате напруга протистояння зашкалювала.

У першому таймі боротьба велася в основному між штрафними майданчиками, без особливо небезпечних моментів біля воріт суперників. Кожна команда діяла хоч і не дуже гостро попереду, зате акуратно в обороні, ніби боячись першою зробити фатальну помилку. Гості за 45 хвилин відзначилися лише прицільним ударом під поперечину, який у карколомному стрибку парирував голкіпер “Ніки”. Господарі блискуче виконали стандарт – влучно в ціль пробив Святослав Лаврук.

На початку другої половини гри франківці провели разючу контратаку. Назар Метенька, вийшовши віч-на-віч з голкіпером “Придністров’я”, не схибив. Після пропущеного другого голу гості активізувалися, перевели гру на половину поля “Ніки”, створили кілька небезпечних моментів, але переграти голкіпера франківців Остапа Вульчина так і не змогли. Підсумок зустрічі – 2:0 на користь івано-франківських футболістів.