Футзал. “Ураган” повертає інтригу в півфінальній серії Екстра-ліги

• Після двох гостьових поразок у напруженому поєдинку “ураганівці” вдома перемогли “Спортлідер+” із рахунком 4:2 і скоротили відставання у півфінальній серії плей-оф до мінімуму.

Перший тайм третього півфінального матчу видався відносно спокійним, але друга половина зустрічі це повністю компенсувала. Спочатку забили господарі паркету – на 27-ій хвилині найкращий бомбардир франківців Михайло Зварич оформив дубль, а невдовзі Андрій Цілик забив свій дебютний гол у Екстра-лізі і довів рахунок до 3:0.

Проте вже за лічені хвилини хмельничани забили два м’ячі, тож кінець матчу видався дуже нервовим. Останні хвилини гості провели біля воріт Колтка, намагаючись зрівняти рахунок, але за 30 секунд до фінальної сирени “лідери” заробили шостий фол, і 10-метровий чітко реалізував Павло Миколюк.

Відтак 4:2 – перемога “Урагану”, і завтра, 3 травня, в Івано-Франківську відбудеться четвертий матч півфінальної серії плей-оф. Початок о 14-ій годині.

Чемпіонат України. Екстра-ліга. Плей-оф. 1/2 фіналу (3-й матч)

“УРАГАН” (Івано-Франківськ) – “СПОРТЛІДЕР+” (Хмельницький) – 4:2 (0:0)

Голи: Зварич (27, 27), Цілик (31), Миколюк (40) – Доманський (33), Фетько (34).

Рахунок у серії: 1:2