«Оскар» йде у відрив

• У неділю, 3 травня, відбувся четвертий тур чемпіонату області з футболу, який подарував чимало цікавих протистоянь, одне з яких проходило в Івано-Франківську.

В обласному центрі Прикрапаття відбулося чергове дербі: “Тепловик-ДЮСШ №3” на домашньому стадіоні “Гірка” приймав “Галичину”. Дербі вдалося на славу. Видовищне, емоційне, з непередбачуваним сюжетом і пристрасною боротьбою на кожній ділянці поля.

Боротьбу активніше розпочали “галичани”, яким у першій половині гри двічі вдалося засмутити господарів. На 25-ій хвилині випад Романа Барчука увінчався обвідним влучним ударом з меж чужої штрафної площі у дальній кут воріт. Через 12 хвилин ефектний гол забив Петро Безрукий. Проте початок другого тайму приголомшив трибуни. Розігравши м’яч з центра поля, господарі понеслися вперед і скоротили рахунок на 26-ій секунді другої половини матчу. Відзначився Василь Ступницький.

Ключовий момент матчу стався під кінець 75-ї хвилини. Гравець “Галичини” увірвався в штрафну на побачення з воротарем господарів, голкіпер кинувся в ноги нападнику, форвард впав, рефері матчу Іван Салаш вказав на “точку” і нагородив “гірчичником” воротаря. Гравці команди “Тепловик-ДЮСШ №3” почали апелювати до головного і бокового арбітрів. Після консультації зі своїм помічником арбітр пенальті скасував і видалив з поля гравця гостей Романа Барчука.

У час, що залишився, на полі кипіли неабиякі пристрасті. Гра була жорсткою з великою кількістю стиків і падінь. Господарі намагалися будь-якою ціною зрівняти рахунок, гості – будь-якою ціною переможний рахунок втримати. “Тепловик-ДЮСШ №3” врятувався на 90-ій хвилині. Гості в останні миті зустрічі випустили з уваги Василя Яцурака, який після прострілу з флангу практично вніс м’яч у ворота, тим самим врятувавши свою команду від поразки. За компенсований арбітром час рахунок матчу не змінився – 2:2.

В інших матчах недільного туру «Оскар» досить скромно обіграв «Нафтовик», забивши один-єдиний гол в середині другого тайму з пенальті. Разом із тим влучний удар Мотуза вивів команду з Підгір’я в одноосібні лідери першості, адже обидва переслідувачі – «Карпати» з Коломиї та Болехова – втратили очки на виїзді. Натомість прокинувся чинний чемпіон краю. У рідних стінах брошнівці розбили «Турку», організувавши одразу чотири влучні удари, два з яких на рахунку Романишина. Потішила івано-франківська «Ніка», яка завдяки перемозі у Городенці (2:1) піднялася на четверте місце. Три очки у звідному турі також здобув «Дністер», який вдало погостював у Косові (2:0).

Наприкінці тижня команди знову зіграють по два поєдинки. У четвер, 7 травня, одразу два матчі пройдуть в Івано-Франківську, де «Ніка» прийматиме «Нафтовик», а «Галичина» – «Калуш». Натомість «Тепловик» поїде у Тлумач. За декілька днів, 10 травня, відбудеться шостий тур, який обіцяє, насамперед, цікаве протистояння у Брошневі, де чемпіони зіграють із поточним лідером – «Оскаром».

Тарас ЛЮТИЙ

ТАБЛО
    Чемпіонат області. Перша ліга. 4 тур. 3 травня (неділя)
    “Тепловик-ДЮСШ №3” – “Галичина”– 2:2
    (Ступницький, 46; Яцурак, 90 – Р. Барчук, 25; Безрукий, 40); ФК “Калуш” – “Карпати” К – 1:1 (Гром’як, 76 – Федорович, 77); “Пробій” – “Ніка” – 1:2 (15 – 10,78); “Нафтовик” – “Оскар” – 0:1 (Мотуз, 60-пен.); “Гуцульщина”  – “Дністер” – 0:2; “Карпати” Б-О – ФК “Турка” – 4:1 (Кузьмин, 12; Романишин, 17, 90+2, Яворський, 53 – Маковій, 78); “Покуття-Євромодуль” – “Карпати” Б – 1:1 (Миронюк, 45 – Богаткін, 4).

Першість області. Друга ліга. 2 тур.
    Регіон “Північ”:Медик-Краснопіль” – “Бескид” – 3:0; “Лімниця” – “Колос” – 2:2; “Дністер-Рітас” – “Енергія” – 3:4; ФК “Битків” – “Вихор” – 1:2.
    Регіон “Південь”: ФК “П’ядики” – “Чайка” – 3:3; ФК “Обертин” – “Черемош” – 0:5; “Прут” – “Нептун” – 1:1.

Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!