Прикарпатські дзюдоїстки везуть зі столиці три нагороди

• Цими вихідними в Києві відбулася Всеукраїнська Олімпіада серед учнів загальноосвітніх навчальних закладів серед юнаків та дівчат 14-15 років. Також у рамках цього турніру визначилися переможці та призери чемпіонату України U-16.

Не залишилися без нагород спортсмени з Івано-Франківської області: дівчата здобули медалі у трьох вагових категоріях.

У найлегшій вазі – 40 кг – за крок до золота зупинилася Алла Бегеба, вона повертається додому зі сріблом. Ще дві відзнаки – обидві бронзові – вибороли Наталя Степаненкова (48 кг) та Соломія Паневник (52 кг).

Високі місця на змаганнях посіли ще два представника Прикарпаття. Михайло Свидрак (46 кг) завершив турнір на 7-му місці серед півсотні учасників, а Ангеліна Огерук стала 5-ю в категорії до 57 кг.

Загалом у змаганнях взяли участь понад 500 юних дзюдоїстів з 24 регіонів нашої країни.