Футбол. Область. Галич зупиняє “Оскар”, розгром у Брошневі, перемоги франківців

• У 10 турі чемпіонату області своєї першої поразки в сезоні зазнав лідер змагань – “Оскар” із Підгір’я.

Ще в першому таймі галицький “Дністер” забезпечив собі комфортну перевагу в чотири голи. Більше за всіх постарався Касмірук, який оформив хет-трик. Після перерви “Оскару” вдалось скоротити відставання до двох голів. Але на більше лідера не стало. Таким чином, коломийські “Карпати” після перемоги у Болехові наздогнали конкурента на вершині турнірної таблиці.

Чемпіонат області. Перша ліга. 10 тур. 3 червня

“Нафтовик” (Долина) – ФК “Калуш” – 1:2 (Сосенков, 11 пен. – Януш, 38; Драган, 76)
    “Гуцульщина” (Косів) – “Тепловик-ДЮСШ-3” (Івано-Франківськ) – 0:4
    (Легкий, 2; Гуменяк, 5, 52; Семчук, 84)
    “Карпати” (Брошнів) – “Придністров’я” (Тлумач) – 8:0 (Боришкевич, 3; Кузьмин, 11; 16, 40, 42; Ляхович, 22; Костів, 70; Локатир О, 75)
    “Покуття-Євромодуль” (Снятин) – “Галичина” (Івано-Франківськ) – 0:3 (Барчук, 42; Воробець, 78;  Хавлюк, 90+1)
    “Карпати” (Болехів) – “Карпати” (Коломия) – 1:4 (Богаткін, 54 з пен. – Москалик, 30; Ковальчук, 47;  Уграк, 63; Свірідов, 85)
    “Дністер” (Галич) – “Оскар” (Підгір’я) – 4:2 (Касмірук, 2, 25, 38; Худобяк, 12 –  Руснак, 61; Стоцький, 84).

Матч ФК “Турка” – “Ніка-Івано-Франківськ” – матч відбудеться 5 червня.