Постіндустріальна епоха створила хибне враження про вирівнювання якості життя людей в суспільствах. Доступність побутової техніки, автівок, мандрівок має на меті переконати бідних, що вони такими не є, що вони – середній клас. Але це не так. Перегляньте фото та відеоматеріали столітньої давності. На масових фото з вулиць міст немає великих та товстих людей. Великими і товстими сто років тому були лише багаті, бо лише вони могли дозволити собі достатньо калорійну та багату білком їжу – саме вони могли дозволити собі постановочні портретні фото. Саме тому на постановочних фото столітньої давності товсті і багаті, а на масових – худі і бідні.
В 21-му столітті все буде навпаки. Багаті будуть худими і здоровими, а бідні – товстими і хворими. В супермаркетах їжі немає, там продають хімічні коктейлі, котрі візуально схожі на фрукти, овочі, сир, м’ясо. Цією гидотою харчується більше 30 мільйонів українців, котрі проживають в містах. Гірше того, половина з 14 мільйонів сільських українців попри здорові овочі та м’ясо, отруюють себе солодкими водами, магазинними ковбасами, алкоголем та активним співпереживанням політичним можновладцям. А наслідки вже очевидні – дівчата все більше фізіологічно схожі на хлопців і навпаки, інфаркти помолодшали на кілька десятиліть, а ми наївно віримо, що цьому завинив Чорнобиль.
Суспільство 21-століття розділить не Мереседес і не Луі-Віттон, а їжа.
6 thoughts on “Суспільство розділить їжа”
Comments are closed.
гарно написано…а головне – таки правда!
Бажаю дівчинці, яка є щасливим автором цієї статті, прочитати відповідну літературу і не писати дурниць типу “дівчата все більше фізіологічно схожі на хлопців і навпаки” – фізіологія – це наука про закономірності функціонування живих систем. Що малося на увазі під фізіологія тут?
Тупа однобока стаття у дусі того, що всім скоро пиздець
от і доказ, що гормони з лапок Буша впливають на мозок
Фізіологія вивчає також закономірності взаємодії живих організмів із навколишнім середовищем, їх поведінки в різних умовах існування, а також на різних стадіях росту й розвитку, походження й розвиток фізіологічних процесів під час еволюційного та індивідуального розвитку.
п.с. співчуваю вашому світогляду.
На щастя, наша мова має достатньо ресурсів для точної характеристики чого небудь. А якщо пишеться просто щоб писалося бо Бозя дала ручки, а воно потім ріже вухо… то мабудь краще займатися чимось іншим
Потрібно пояснювати різницю між записом у ПЕРСОНАЛЬНОМУ блозі і газетною статтею?
Блог (також блоґ, англ. blog, від web log, «мережевий журнал чи щоденник подій») — це веб-сайт, головний зміст якого — записи, зображення чи мультимедіа, що регулярно додаються. Для блогів характерні короткі записи тимчасової значущості.
Стаття́ — науковий або публіцистичний твір невеликого розміру у збірці, журналі, газеті. Вона є результатом розумового процесу, в якому поєднуються аналіз, структурування, формулювання та висловлення думок.