Базовий гардероб складається з речей, які будуть актуальними не тільки один сезон, а й п’ять чи навіть десять років.
Підібравши собі ідеальний базовий одяг з thelace.com.ua, ви можете додати в гардероб кілька яскравих трендових речей – і у вас завжди буде що одягнути на всі випадки життя.
Але якщо базові речі не виходять з моди по декілька років, отже, купуючи їх, хочеться бути впевненими, що вони прослужать вам довго, а не зіпсуються після першого прання. А для цього потрібно дві умови: по-перше, речі повинні бути зшитими з хорошої тканини (сайт з якісним та стильним одягом українського виробника…. Тут можна замовити як функціональні речі для офісу, так і святковий одяг для вечірок). А по-друге, за ними треба правильно доглядати.
Як же доглядати за одягом, щоб він гарно виглядав якомога довше?
Правильне прання
- Потрібно сортувати речі за кольорами та матеріалами, окремо прати біле, чорне та кольорове. Також важливо дотримуватися правильної температури прання для кожного виду білизни – орієнтуватися можна за інформацією на етикетках.
- Речі з натуральних тканин – шовк, вовну тощо, – краще прати спеціальними засобами, які містять ланолін. Справа в тому, що у природі ланолін виступає натуральним мастилом, яке покриває захисною плівкою хутро тварин та пір’я птахів, завдяки чому вони залишаються чистими та сухими. Спеціальні засоби для прання з ланоліном пом’якшують натуральні волокна, захищають їх від забруднень і від швидкого зношування. Якщо немає такого засобу, можна використати шампунь для волосся.
- Одяг з поліестеру, акрилу, віскози та екошкіри не можна прати при високій температурі, а також сильно викручувати, бо він може деформуватися. Бажано використовувати режим для делікатних тканин.
- Речі з бавовни можна прати в гарячій воді, але від прання вони можуть стати жорсткими, тому бажано використовувати кондиціонер, щоб пом’якшити тканину.
- Всі липучки та блискавки перед пранням треба закрити, а ґудзики – навпаки, розстебнути, оскільки вони можуть відірватися.
Правильне сушіння
- Не можна залишати мокрі речі надовго у пральній машині, краще сушити їх одразу.
- В’язані речі не можна сушити на плічках чи на мотузці, бо від цього вони витягнуться. Краще їх розкласти на рівній поверхні, розгладивши, щоб не утворилися заломи.
- Речі з натурального трикотажу (котону) не можна віджимати на високих обертах, від цього вони втрачають форму, сідають по розміру та швидше зношуються.
Нехай кожна річ у вашому гардеробі буде якісною, улюбленою, стильною та служить якомога довше!