Уявіть ситуацію: після великої гостини ви приходите на кухню, де вас чекає гора брудного посуду. Ви запалюєте газ у колонці, але він не горить. Прикра ситуація, авжеж! Та можна її уникнути.
Дбайливий господар має вчасно помітити ознаки збою в роботі побутової техніки і викликати майстрів для профілактики чи ремонту. Чистити газову колонку треба принаймні раз на рік. Деякі господарі вважають, що можуть легко впоратися самі. В інтернеті можна побачити силу-силенну порад, як самотужки промити колонку. Радять це робити за допомогою кислот, різноманітної хімії, акумуляторних електролітів, лимонної кислоти… Та ця справа потребує суворого дотримання правил безпеки, часу і певних технічних навичок. Тому краще все ж довірити чищення колонки професіоналу. Якісно і швидко за вас це зробить спеціальна служба https://trubolub.com.ua/uslugi/chistka-gazovoj-kolonki-tb/
Як зрозуміти, що колонка потребує рук майстра?
- Зміна забарвлення газу. Якщо зі звичайного блакитного воно стає жовтим або жовтогарячим — це означає забруднення колонки.
- Запах. Якщо ви відчуваєте газ у повітрі біля пристрою, це також привід для ремонту.
- Температура і тиск води. Засмічена колонка вже не може нагріти воду до потрібної температури або робить це набагато довше.
- Проблема зі запалюванням. Газ у колонці довго не загоряється, а щойно розгорівшись, гасне? Це теж пряма ознака того, що пристрій потрібно чистити.
Trubolub завиграшки впорається з будь-яким станом забрудненості колонки і, звичайно, виконає профілактичне чищення. Але через що засмічується колонка? Одна з причин — хімічні елементи, які містить вода. Вони залишають багато осаду, який накопичується в трубах. Крім того, що жорсткіша вода, то більший осад.
Ще одна причина — сажа та кіптява, які з’являються від газу. Вони назбируються всередині колонки, поступово забиваючи її.
Пил, який є у повітрі ззовні, також потрапляє всередину, до пальників пристрою.
Ці та інші чинники можуть набагато погіршити роботу вашої газової колонки а потім взагалі спричинити поломку. Щоб цього не сталося, дотримуйтеся кількох порад від майстрів:
- За можливості використовуйте не дуже жорстку воду.
- Уникайте перебою напруги в електроживленні.
- Здійснюйте щорічні профілактичні огляди та чищення.
Добрі господарі завжди дбають про те, щоб обережно користуватися всіма побутовими приладами й запобігати їх ламанню. Адже сучасна сім’я не може обійтися, скажімо, без пральної машини або газової колонки. За правильної експлуатації техніка послужить вам довго і зробить життя максимально комфортним.