Активісти та дизайнери показали, як розроблявся бренд “Франківськ – це взаємно”

Сьогодні, 3 серпня, в Івано-Франківську презентували бренд міста, який отримав назву “Франківськ – це взаємно”.

“Над цією ідеєю ми думали більше семи років. Довго шукали графічне і концептуальне рішення. А потім зрозуміли, що у місті всього по два – дві Бистриці, дві назви, два патрони – Франко і Потоцький. Далі двійку повернули, і вийшов знак “дорівнює”. Власне, Франківськ – це таке місто, де все вдається, і коли ти любиш це місто, воно відповідає тобі взаємністю”, – розповів про створення логотипу Микола Шкварок, співзасновник агенції “Брендарі”.

Цей бренд був втілений у життя спільно з активістами з громадської ініціативи “Франківськ, який треба берегти”. Дизайнери вже створили чашки, футболки та сумки з цим символом – щитом із двома річками.

“У міста є запит на такі рішення. Зокрема, йдеться про комунальний департамент, про транспорт. Також цей бренд зможе допомогти в міжнародному представленні міста. Тож сподіваємось, що цей варіант переможе”, – каже Юрій Козакевич, співавтор ініціативи “Франківськ, який треба берегти”.

У знаку, за словами його авторів, йдеться про взаємність стосунків людей і міста – тому це як крок вперед у порівнянні із відомим логотипом “I love NY”, де почуття йдуть лише в одному напрямку.

Наразі бренд є одним із п’яти, винесених на конкурс щодо брендування Івано-Франківська.

Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!