Українські дизайнери представлять свої колекції у Берліні

 • Десять українських дизайнерів представлять колекції на PREMIUM Berlin у межах UFW International Season FW23-24.

  17-19 січня українські бренди: AISENBERG, 91LAB, OVERALL, FINCH, CHERESHNIVSKA, SHEEZEN, PRZHONSKAYA, VOROZHBYT&ZEMSKOVA, CHUPRINA та GRIE представлять колекції на PREMIUM Berlin fashion trade show у межах другого міжнародного сезону Ukrainian Fashion Week, пише “Галицький кореспондент” з посиланням на ТСН.

  “Ми з нетерпінням чекаємо на представлення талановитих дизайнерів України на PREMIUM у січні. Багато брендів, які беруть участь у виставці, вже були представлені на Ukrainian Fashion Week та ідеально доповнюють портфоліо брендів PREMIUM. Більшість українських брендів засновані жінками, які виявляють стійкість, пристрасть і сміливість і хочуть показати свою моду світові. Колекції такі ж унікальні та різноманітні, як і самі дизайнери”, – коментує засновниця і керуюча партнерка Premium Group Аніта Тільманн.

  Концепція простору, у якому дизайнери України представлять свої колекції у січні в Берліні, розроблена відомим українським художником Романом Мініним. Його роботи вже були представлені на багатьох виставках по всьому світу: у США, Бельгії, Швейцарії, Австрії, Польщі, Франції, Великої Британії, Італії та Японії, а також на аукціоні Sotheby’s у Лондоні. В основі концепції, розробленої Романом для UFW x PREMIUM у Берліні, серія робіт художника Optimism.

  “Українські дизайнери транслюють свій оптимізм, вітальність та життєстійкість. Це особливо символічно зараз, коли в умовах війни, під обстрілами та під звуки повітряних тривог, вони продовжують творити. А Ukrainian Fashion Week продовжує підтримувати дизайнерів України у другому міжнародному сезоні”, – сказала співзасновниця та CEO Ukrainian Fashion Week Ірина Данилевська.

 • До теми: Вишивка і доля: у Репуженцях хвильки на вишиванках нагадують кардіограму серця

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!