Активісти вказали на сірого кардинала в ДФС Прикарпаття

Сьогодні, 6 квітня, провели круглий стіл “Старі обличчя у новій владі”. Обговорили кандидатів на люстрацію в фіскальних органах Івано-Франківської області.

«Після Революції Гідності ми чекали змін. Але їх не відбулося, усе, що є – бутафорія. Податкова поліція перебуває поза законом – це цілий орган, який ні за що не відповідає, але там працює 30 тисяч людей. Нова влада набрала старі обличчя, іноді вони настільки одіозні. Сьогодні ми хочемо обговорити корупційні моменти, зловживання, податкову поліцію, митні органи, через які проходять мільйони доларів, відбувається торгівля з окупантами», – зауважує активіст Ростислав Гудзінський.

Віктор Лилик працює першим заступником начальника ГУ ДФС в Івано-Франківській області. Але як така людина може очолювати такий підрозділ, висловлює обурення Віталій Чорненький, редактор видання «Голос -інфо».

«Віктор Лилик – це сірий кардинал, за яким числяться незаконні перевірки та багато інших порушень. Ця особа підпадає під дію закону про люстрацію. Якщо переглянути його декларацію, на заробітну плату він не живе. Він не пояснює, звідки в нього такі багатомільйонні доходи. У нас тут є свої вороги в особі Віктора Лилика», – зауважує активіст Петро Матейко.

Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!