В “Буковелі” більш ніж удвічі зросли виторги після перевірки касових апаратів

 • У курортному “Буковелі” торгова виручка в грудні минулого року зросла в 2,3 рази у порівнянні з листопадом того ж року: з 258,9 до 601,3 мільйонів гривень.

  В Головному управлінні ДПС в Івано-Франківській області це пояснюють значним зростанням кількості зареєстрованих бізнесом касових апаратів.

  Лише “наші” платники, тобто ті, які перебувають на обліку в податковій службі області, зареєстрували на кінець січня 2024 року 951 реєстратор розрахункових операцій, тоді як на початок 2023 року їх було лише 438.

  Загалом, за минулий рік усі суб’єкти господарювання, які здійснюють діяльність на курорті “Буковель”, показали 4,6 мільярда гривень торгової виручки.

  За результатами 129 фактичних перевірок, проведених в минулому році та в січні 2024 року, податківці донарахували суб’єктам господарювання, які здійснюють діяльність в курортній зоні “Буковель”, понад 5 мільйонів гривень штрафних санкцій за недотримання ними норм законодавства.

  Окрім того, податкові інспектори виявили 6 випадків здійснення підприємницької діяльності без державної реєстрації та ще 10 фактів торгівлі алкогольними та тютюновими виробами без відповідних ліцензій.

  Так, спільно з працівниками Нацполіції з незаконного обігу вилучено підакцизну продукцію на суму 30,4 тисячі гривень.

  Читайте також: На Прикарпатті донька-інвалід звинувачує матір, яка виховує двох неповнолітніх дітей, у несплаті аліментів

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!