Автомобільний міст на Рожнятівщині обіцяють цьогоріч відновити 

На Рожнятівщині у с. Цінева планують відновити автомобільний міст через річку дуба. Будівельні роботи на об’єкті розпочалися у 2016 році.

До цього часу міст, зведений у 60-х роках минулого століття, перебував у аварійному стані внаслідок повені 2008 року. Загальна протяжність об’єкта 62,2 м. Загальна вартість робіт становитиме 2,838 тис. грн.

Перебуваючи з робочою поїздкою у Рожнятівському районі, голова облдержадміністрації Олег Гончарук ознайомився зі станом проведення капітального ремонту автомобільного мосту, інформує прес-служба Рожнятівської РДА.

«У кінці минулого року вдалося розпочати капітальний ремонт  мосту у селі Цінева, – підкреслив Олег Гончарук, – на його проведення було акумульовано кошти з державного бюджету, а це 798 тис. грн. субвенції місцевим бюджетам на здійснення заходів щодо соціально-економічного розвитку окремих територій. Власними фінансовими ресурсами громади села зроблена кошторисна документація на проведення будівництва. Тож є сподівання, що у 2017 році вдасться завершити усі роботи та відновити цей проїзд до села».

Нагадаємо, Рожнятівський район – найбільший серед 14 районів Івано-Франківської області, який розташований в її західній частині. На території району розміщені три селища міського типу (в тому числі і районний центр), а також 49 сіл.

42

Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!