Чекають на гроші: У Дзвинячі будуватимуть очисні споруди за кошти Мінекології

Сьогодні, 20 грудня, в Івано-Франківську відбулося друге пленарне засідання 33-ї сесії обласної ради.

Депутати розглянули низку бюджетних питань і внесли зміни до кошторисів Прикарпаття на 2019-й і 2020-й роки.

Після цього Андрій Пліхтяк, начальник управління екології та природних ресурсів ОДА, розповів про розподіл коштів з обласного бюджету розвитку. Фінансування природоохоронних заходів за цим рішенням, в свою чергу, становитиме понад 90 мільйонів гривень. Кошти підуть на 194 проєкти – берегоукріплення, каналізації, очисні споруди, охорона підземних вод тощо. А загальний обсяг природоохоронного фонду становитиме 120 мільйонів.

Депутат облради Манолій Піцуряк запитав, чи справді почнуть невдовзі роботи з будівництва очисних споруд у селі Дзвиняч Богородчанського району. Їх вартість повинна становити 12 мільйонів гривень.

“Ми зробили проектно-кошторисну документацію, отримали позитивний висновок ОДА і вже надіслали запит у Міністерство екології щодо виділення коштів на будівництво очисних споруд у Дзвинячі”, – сказав на це Андрій Пліхтяк.

Голова облради Олександр Сич додав, що це питання повинно стати пріоритетним для майбутнього голови тамтешньої ОТГ. Депутати проголосували “за” розподіл екологічних коштів.

Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!