У Дзвинячі планують збудувати очисні споруди за 12 мільйонів гривень

Сьогодні, 17 грудня, в Івано-Франківську відбулось засідання президії обласної ради.

У п’ятницю, 20 грудня, відбудеться друге пленарне засідання тридцять третьої сесії облради. Тож депутати зібрались, щоб переглянути питання порядку денного, обговорити їх і внести доповнення.

Основними питаннями, які розглянуть на наступній сесії, стануть розподіл коштів бюджету розвитку та фінансування природоохоронних заходів на 2020-й рік.

Як стало відомо, обсяг бюджету розвитку становитиме 60 мільйонів гривень. Ці гроші розподілять між районами Івано-Франківщини на кілька сотень місцевих проєктів. З повним списком можна ознайомитись за посиланням.

Фінансування природоохоронних заходів за цим рішенням, в свою чергу, становитиме понад 90 мільйонів гривень. Кошти підуть на 194 проєкти – берегоукріплення, каналізації, очисні споруди, охорона підземних вод тощо. А загальний обсяг природоохоронного фонду становитиме 120 мільйонів.

“Цього року виділено гроші на проєктно-кошторисну документацію для будівництва очисних споруд у селищі Дзвиняч Богородчанського району. Вартість всього будівництва – 12 мільйонів гривень. Але станом на сьогодні ще не розподілено всі гроші”, – сказав Андрій Пліхтяк, начальник управління екології та природних ресурсів ОДА.

Нагадаємо, на першому пленарному засіданні обласна рада прийняла бюджет Івано-Франківщини на 2020-й рік.

Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!