Двоє прикарпатських борців здобули призи на чемпіонатах світу

Сьогодні, 13 серпня, в Івано-Франківську призери чемпіонату світу з вільної боротьби розповіли про шлях до своїх досягнень.

Так, 15-літній Сергій Костишин виборов третє місце на чемпіонаті світу у Кракові, що у Польщі. Юний спортсмен каже, що це перші його змагання закордоном.

«Спочатку було важко. Мусив скинути 5 кілограм. Програв я у суперника з Туреччини. Був не впевнений у собі, почав робити дурниці. Але потім виграв у грузина. Третє місце виборов у спортсмена з Вірменії. Там набагато важче, адже нашим спортсменам поки не надають послуг дієтолога чи психолога після кожної сутички. Але це дуже важливо», – розповідає Костишин Сергій, бронзовий призер чемпіонату Європи через юнаків.

Тренер Сергія, Віталій Малярчук каже, що на високому рівні мають будуть вольові якості спортсмена, поряд з технічними. Зазначає, що його підопічний впевнено здобув свою перемогу. Додає, що слабке місце юнака – це дисципліна, з огляду на його вік.

Денис Сагалюк, бронзовий призер чемпіонату світу серед кадетів, каже, що підготовка до змагань у Болгарії розпочалася ще вдома, у Коломиї. Готувався спортсмен близько чотирьох місяців. А вже згодом поїхав у Київ на навчальні тренування.

«Я був готовий, але недопрацював – зайняв третє місце. Поступився іранцю, він технічно мене обіграв. Сильну психологічну підтримку мені надавав брат. Казав, що сильніших, ніж я немає», – розповідає Денис Сагалюк.

Його тренер Григорій Шулепа каже, що було багато непростих суперників.

«Спочатку йшов дуже впевнено, навіть не розумів що відбувається. Він поступився тільки психологічно, але не технічно. Завжди придумує собі суперників. Але будь-яка поразка це досвід», – говорить він.

Додає, що надалі будуть разом працювати над помилками і вдосконалюватися. Зараз Денис відновлюється, а потім буде знову готуватися до наступних змагань.

Читайте також: Учасники збірної України з вільної боротьби підкорили Говерлу

Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!