Двоє прикарпатських борців здобули призи на чемпіонатах світу

 • Сьогодні, 13 серпня, в Івано-Франківську призери чемпіонату світу з вільної боротьби розповіли про шлях до своїх досягнень.

  Так, 15-літній Сергій Костишин виборов третє місце на чемпіонаті світу у Кракові, що у Польщі. Юний спортсмен каже, що це перші його змагання закордоном.

  «Спочатку було важко. Мусив скинути 5 кілограм. Програв я у суперника з Туреччини. Був не впевнений у собі, почав робити дурниці. Але потім виграв у грузина. Третє місце виборов у спортсмена з Вірменії. Там набагато важче, адже нашим спортсменам поки не надають послуг дієтолога чи психолога після кожної сутички. Але це дуже важливо», – розповідає Костишин Сергій, бронзовий призер чемпіонату Європи через юнаків.

  Тренер Сергія, Віталій Малярчук каже, що на високому рівні мають будуть вольові якості спортсмена, поряд з технічними. Зазначає, що його підопічний впевнено здобув свою перемогу. Додає, що слабке місце юнака – це дисципліна, з огляду на його вік.

  Денис Сагалюк, бронзовий призер чемпіонату світу серед кадетів, каже, що підготовка до змагань у Болгарії розпочалася ще вдома, у Коломиї. Готувався спортсмен близько чотирьох місяців. А вже згодом поїхав у Київ на навчальні тренування.

  «Я був готовий, але недопрацював – зайняв третє місце. Поступився іранцю, він технічно мене обіграв. Сильну психологічну підтримку мені надавав брат. Казав, що сильніших, ніж я немає», – розповідає Денис Сагалюк.

  Його тренер Григорій Шулепа каже, що було багато непростих суперників.

 • «Спочатку йшов дуже впевнено, навіть не розумів що відбувається. Він поступився тільки психологічно, але не технічно. Завжди придумує собі суперників. Але будь-яка поразка це досвід», – говорить він.

  Додає, що надалі будуть разом працювати над помилками і вдосконалюватися. Зараз Денис відновлюється, а потім буде знову готуватися до наступних змагань.

  Читайте також: Учасники збірної України з вільної боротьби підкорили Говерлу

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!