Фестиваль фізичного експерименту: вогонь, що не пече, 3-D принтер та гіроскоп, що “ламає закони фізики”

У Прикарпатському університеті імені Василя Стефаника 19 листопада відбувся ще один фестиваль фізичного експерименту, де учні 9 – 11-х класів могли дізнатися більше про цей вищий навчальний заклад та обрати майбутню професію. Зауважимо, що фізико-технічний факультет цим заходом вже втретє дивує франківців.

Розпочався фестиваль з пізнавальної презентації, яку провів доктор фізико-математичних наук Яремій Іван Петрович. Згодом усі присутні поділились на групи і разом з кураторами могли спостерігати за дослідами у виконанні студентів.

Найбільшу увагу привернули оптичні явища, вогонь, що не обпікає руки, вибухові суміші речовин, саморобний 3-D принтер, гіроскоп, що “ламає усі закони фізики”,а також фантастичні фотографії Космосу, зроблені з власного телескопу аматорами астрологічного клубу “Юпітер”.

Завершився фестиваль інтерактивною грою  “Clever game”, в якій взяли участь усі, хто побажав. Гра складалася з чотирьох турів, під час яких потрібно було письмово відповідати на цікаві та неординарні питання. Загалом усі отримали солодкі подарунки, тож невдоволених проведеним часом не знайшлося.

Як писав раніше “Галицький кореспондент”, прикарпатські правоохоронці нагадують школярам про безпеку на дорозі .

До речі, у Косові День студента святкували в музеї при каганцях.

Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!