До Франківська приїде Євген Клопотенко, щоб розповісти про “Нове шкільне харчування”

Сьогодні, 16 вересня, відбулася пресконференція на тему візиту Євгена Клопотенка (кулінарний експерт) в Івано-Франківськ.

Нове шкільне харчування – це проєкт з покращення культури харчування у школах України, заснований кулінарним експертом Євгеном Клопотенком.

Нагадаємо, що Державна служба України з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів, затвердила розроблений ним рецептурний збірник для шкільних їдалень.

Завтра, 17 вересня, Євген Клопотенко відвідає Івано-Франківськ. О 10:00 годині в коледжі ресторанного сервісу і туризму відбудеться лекція для майбутніх працівників ресторанної сфери. О 12:00 – презентація проєкту “Нове шкільне харчування” у школі номер 11.

Зараз по-новому харчуються багато шкіл в Україні, це наприклад Житомир, Черкаси, Київ, Полтава тощо. Думаю у нас також будуть успіхи у цьому напрямку, адже певні пілотні школи вже запрацювали за новим харчуванням“, – каже керівниця громадської організації «Мами Прикарпаття» Мар’яна Вершиніна.

Директорка школи-садка “Перша ластівка” Тетяна Мирошниченко каже, що вже давно почали використовувати рецепти за Клопотенко. Розповідає, що дітям дуже подобається їжа.

З початку вересня у школах розпочали впроваджувати елементи нового харчування. До списку пілотних шкіл увійшли гімназія номер 2 та 3, Угорницька школа та школа – ліцей 23.

Варто зазначити, що вартість харчування залишається незмінною: сніданок коштуватиме 15 гривень, а обід – 20.

Нагадаємо: Непридатна до харчування їжа: у Коломиї виявили факт неналежного догляду за дітьми

Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!