Голова облради Олександр Сич  відзвітує про рік роботи

Очільник івано-франківської обласної ради Олександр Сич на сесії відзвітує про рік на посаді голови облради. Винесення цього питання погодила президія ради, засідання якої відбулось сьогодні, 5 грудня. Сесійне засідання відбудеться 9 грудня.

Олександр Сич нагадав, перед тим, як розглянути питання на сесії, відповідно до закону, проект рішення має бути оприлюднений не пізніше, ніж за 20 днів до сесії. Відповідно до регламенту обласної ради проекти рішення оприлюднюються за 25 днів до сесії.

А відтак, на сесії депутати планують розглянути  більше 50 питань. Окрім цього 8 питань винесуть на розгляд сесії в супереч регламенту з ряду причин. Наприклад, розглянуть обранці питання щодо села Устеріки, адже завершується поточний бюджетний рік, а скоро почнеться новий. Також на сесії розглянуть питання щодо визначення статусу цього ж села. Адже зараз напруга в Устеріках не знята. Дане питання потрібно вирішувати, оскільки добровільного об’єднання немає, переконані депутати.

Олександр Сич нагадав, що де-факто вибори у селі не пройшли. А відтак депутати звернуться до Верховної Ради та Кабміну з проханням врегулювати це питання.

Окрім цього, на сесії депутати внесуть зміни до бюджету області на 2016 рік. Та вирішать, чи варто створювати нове управління земельних ресурсів і раціонального природокористування. Створити управління хочуть задля здійснення контролю над підприємствами обласної ради.

Нагадаємо, Депутати Івано-Франківської обласної ради готують звернення щодо антиукраїнських настроїв у Польщі.

Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!