Боротьба та конструктив: Олександр Сич розповів, яким був рік для Івано-Франківської обласної ради

 • Сьогодні, 17 грудня, в Івано-Франківську розпочалася одинадцята сесія Івано-Франківської обласної ради восьмого демократичного скликання.

  Як стало відомо на сесії, її планують розділити на два пленарних засідання. Друге відбудеться 24 грудня. Сьогодні ж на порядку денному – майже 50 питань, серед яких є прийняття бюджету Івано-Франківщини на 2022 рік та низка важливих регіональних програм.

  Також депутати вручили нагороди бійцям-добровольцям АТО, після чого заслухали звіт голови облради Олександра Сича за рік діяльності ради.

  “Маємо 44 нових депутати, і 40 – які вже працювали на попередніх скликаннях. Крім того, майже третина обласної ради – це жінки. За цей рік провели понад 100 засідань депутатських комісій, які розглянули чимало важливих проєктів рішень. 318 рішень за рік ми прийняли. Маю відмітити, що все проходило конструктивно, всі працювали на благо Прикарпаття”, – сказав Олександр Сич.

  За його словами, обласна програма соціального захисту учасників Революції Гідності та АТО\ООС – серед найкращих в Україні, і деякі її положення варто було б запровадити на всеукраїнському рівні.

 • “Ми працювали в умовах нестабільності вертикалі державної влади, голови ОДА змінювалися раз на півроку. Це не вносило конструктиву в роботу, і часто ми навіть не стільки підставляли обласній адміністрації плече, скільки підміняли її. Уже в цьому році почнеться підготовка до виборів, і є ризик, що обласну раду захочуть перетворити на майданчик для політичної боротьби. Цього не можна допустити”, – поділився думками Олександр Сич.

  Читайте також: Бюджет Прикарпаття-2022 буде на 330 мільйонів більшим, ніж торік

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!