“Інспектор. Міста”: як у Долині мера на порядність перевіряли

Сьогодні, 30 січня, на телеканалі 1+1 вийшла програма «Інспектор. Міста», під час якої Володимир Остапчук провів ревізію у Долині.

Інспектор вирішив перевірити мера Долини Володимира Гаразда на порядність. Йому кинули на рахунок 200 гривень, після чого зателефонували та попросили повернути. Міський голова спочатку взяв слухавку, а потім ігнорував дзвінки. Після приїзду знімальної групи до мерії Гаразд намагався виправдатися: мовляв, був на нараді. Він погодився віддати гроші.

Окрім того, журналісти запитали у Гаразда і про італійські ліки, які є у лікарні. Втім, міський голова заявив, що відношення до фонду немає, правда, у його декларації сказано, що він є співзасновником благодійного фонду.

Крім цього, до Володимира Гаразда прийшла жінка, яка заявила, що у неї забрали ділянку землі, якою вона користувалася багато років. Проте після її приходу у міського голови  з’явились невідкладні справи.

До речі, як можна було здогадатися міський голова Долини образився на канал “1+1”. “«Інспектор. Міста» – ганьба каналу “1+1″! Безсовісна нарізка. Вибори почалися?” – написав у себе на сторінці у Фейсбуці Володимир Гаразд.

Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!