Івано-Франківщина отримає додаткові кошти на розвиток шкільних їдалень та харчоблоків

27 листопада 2019 року Кабінет Міністрів ухвалив розпорядження №1106-р «Деякі питання використання у 2019 році освітньої субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам». Документ, зокрема, передбачає спрямування 400 млн. гривень на ремонт та придбання обладнання для їдалень (харчоблоків) закладів загальної середньої освіти.

Для Івано-Франківщини йдеться про кошти в розмірі 15,5 мільйонів гривень. Про це повідомили в Головному управлінні Держпродспоживслужби області.

Використання освітньої субвенції буде здійснюватись на засадах співфінансування, а саме:

  • для закладів, розташованих у містах обласного значення та об’єднаних територіальних громадах з адміністративним центром у місті обласного значення та фінансування яких здійснюється з обласного бюджету, не більш як 70 відсотків – за рахунок освітньої субвенції та не менш як 30 відсотків – за рахунок коштів місцевих бюджетів;
  •  для закладів, розташованих у районах та об’єднаних територіальних громадах, не більш як 90 відсотків – за рахунок освітньої субвенції та не менш як 10 відсотків – за рахунок коштів місцевих бюджетів;
  • для закладів, розташованих у селах (селищах), що мають статус гірських населених пунктів, та населених пунктах, розташованих на лінії зіткнення, не більш як 95 відсотків – за рахунок освітньої субвенції та не менш як 5 відсотків – за рахунок коштів місцевих бюджетів.

Таке спрямування коштів в освітню сферу має покращити матеріально-технічну базу шкільних їдалень, створити комфортні та безпечні умови для харчування дітей.

До теми. Харчування та відпочинок: як у Франківську допомагають дітям-пільговикам.

Фото – ілюстративне.

Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!