Коцаба на суді: Мені незручно за цей “Катрусин кінозал”

31 березня в Івано-Франківському суді відбулося чергове засідання у справі Руслана Коцаби, якого звинувачують у державній зраді.

Нагадаємо, сьогодні відбувається дослідження відеозаписів. Суддя запропонувала їх досліджувати в порядку, згідно з яким записи проходять у справі.

Під час судового засідання було продемонстроване відеозвершення Коцаби до Президента України Петра Порошенка, а також відео з передачі “Спеціальний кореспондент” каналу “Росія 1″.

На початку лютого минулого року підсудний був в одній студії із лідером ДНР Денисом Пушиліним, головним українським комуністом Петром Симоненком, лідером ЛДПР та знатним українофобом Володимиром Жириновським. Руслан Коцаба обговорював війну в Україні.

Під час засідання було переглянуто фрагмент виступу підсудного, після чого прокурор запитав в нього чи він погоджується з цим. У відповідь Коцаба жалібно попросив: «Випустіть мене звідси».

Далі підсудний попросив прокурора не ганьбитися та відкликати обвинувачення. Прокурор змовчав. На це підсудний зазначив, що йому «незручно за цей «Катрусин кінозал».

3456789

Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!