Коцаба на суді слухав свого “колегу”, який закликав відмовлятися від мобілізації

31 березня в Івано-Франківському суді відбулося чергове засідання у справі Руслана Коцаби, якого звинувачують у державній зраді.

Нагадаємо, сьогодні відбулося дослідження відеозаписів. Суддя запропонувала їх досліджувати в порядку, згідно з яким записи проходять у справі.

Зокрема, під час засідання продемонстрували відео, де чоловік з Дніпропетровська закликає людей відмовлятися від мобілізації. І таким чином підтримати Руслана Коцабу, мовляв, «агітація підсудного може врятувати Україну від економічної кризи та братовбивчої війни».

Суддя запропонувала перервати показ відео, але підсудний заперечив, бо не бачив його і хоче послухати. «Я цілих 14 місяців слухав бздури прокурора, цього дуже розумного чоловіка хочу тепер послухати», – сказав підсудний.

Відтак, вирішили дивитися відео далі. На ньому дніпропетровець говорить, що «насилля будує рабство» та цитує Біблію, Паскаля, згадує Соломона та притчі. Каже, що для віруючих людей національна ідея це неправильно. А також додає, що «війна вигідна Путіну».

Коли закінчилося відео, Руслан Коцаба спитав чи цей хлопчина з Дніпропетровська “сидить”. Правозахисник Тетяна Монтан відповіла що ні, але правоохоронці до нього приходили.

На цьому чергове засідання у цій резонансній ноті й завершилося. Наступне – відбудеться у п’ятницю, 8 квітня.

373723489

Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!