Майже 1900 прикарпатців звернулись за безоплатною правовою допомогою

Сьогодні, 27 квітня, в Івано-Франківську відбувся публічний звіт місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги у І кварталі.

Під час звітування керівництво зазначило, що не всі їхні намагання і діяльність змогли досягнути кінцевого результату, але ще є час.

Михайло Євчук, директор Регіонального центру надання безоплатної вторинної правової допомоги, каже, що система зараз працює і про неї багато людей знають. Вони навіть виїжджають у далекі куточки нашої області.

“Коло нашої роботи розшилилось, і вже більше людей можуть скористатися допомогою”, – додає директор.

Так, до центру вже звернулось 1895 клієнтів (з них нових 1183). Серед них дітей до 18 років – 10 осіб (1%), людей віком від 18 до 35 років – 265 (22%), від 35 до 60 – 599 (51%), а понад 60 років – 309 (26%).

Найбільше цікавили клієнтів цивільні питання (22%), сімейні питання (12%) та соціальні (15%).

Також серед звернень є 154 від малозабезпечених осіб, 32 – від ветеранів, 55 – від осіб з інвалідністю, 11 – ВПО. Окрім того, дві особи звернулися, щоб отримати статус учасника бойових дій.

Для підвищення правової свідомості українців та інформування громадян щодо механізмів захисту їхніх прав у повсякденному житті у правовий спосіб стартував загальнонаціональний проект “Я маю право”, який також реалізовує Івано-франківський місцевий центр з надання БВПД.

Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!