Марцінків з командою проінспектував Підлужжя

Міський голова Руслан Марцінків та керівники структурних підрозділів провели “чорну п’ятницю” на вулиці Тисменицька та в селі Підлужжя.

Франківець Станіслав Онищук разом з чиновниками проінспектував місто від травня цього року. Каже, вперше побачив запрошення долучитися на сторінці міського голови у “Фейсбуці”. Від того часу він жодної поїздки не пропустив.

«Ти кожного дня йдеш на роботу і твій ранок починається звично. А тут – щоразу новий район у гарній компанії. Сьогодні була особлива поїздка, адже ми поїхали далеко за місто – у Підлужжя й далі. Думаю, поїхали туди тому що це все скоро стане частиною Івано-Франківського ОТГ», – розповідає Станіслав.

Міський голова Руслан Марцінків підтверджує цю думку.

«Ми дивилися село Підлужжя. Нещодавно запустили сюди комунальний маршрут. Але є ще багато роботи. Заглянули і на вулицю Юності. Чому саме туди? Бо 9 жовтня будемо приймати рішення про приєднання двох сіл до Івано-Франківської ОТГ. Тож нині оглянули пріоритетні напрямки роботи», – підсумував Руслан Марцінків.

Нагадаємо, що приєднатися до Івано-Франківська хочуть Підлужжя та Черніїв. Раніше ці села підписали угоди про співпрацю з містом. А потім люди цих двох населених пунктів на зборах підтримали перехід до Івано-Франківска. Згодом франківський виконком також проголосував за це питання.

16 серпня на засіданні сесії міської ради 30 депутатів також підтримали створення ОТГ.Руслан Марцінків назвав це рішення історичним для Івано-Франківська. А згодом в ОДА погодили приєднання двох сіл до міста.

Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!