“Може бути біда під час наступної повені”, – Марцінків про дамбу в Угорниках

 • Сьогодні, 11 жовтня, міський голова Івано-Франківська Руслан Марцінків провів “чорну п’ятницю” у приміських селах – Угорники і Микитинці.

  Про це він повідомив на своїй сторінці у соціальній мережі.

  “В Угорниках завдання №1 – капітальний ремонт частини дамби. Проєктно-кошторисна документація в роботі, вже на етапі експертизи і готуємось оголошувати тендер. Це справді той об’єкт, що не терпить зволікань, адже може бути біда під час наступної повені”,– пише Марцінків.

  За його словами, ще цього року департамент житлової, комунальної політики та благоустрою збирається приступити до робіт: принаймні відвести русло від дамби. аби можна було ремонтувати пошкоджену ділянку”, 

  У Микитинцях міський голова з командою поїхали на вулицю Декабристів, оскільки туди люди кликали. Там дорога потребує поточного ремонту для нормального проїзду транспорту.

  “Вулиця є у планах, але тут вже будемо дивитись, як складеться з погодою і коштами”, – наголошує Марцінків.

 • Читайте також: Інспекцію мер проводив і в мікрорайоні Опришівці. Він оглянув стан прибирання вулиць та зупинок. Був й і на вулиці Василишина, оглянув, яка там ситуація. Також заїхали на вулиці Січинського та Весняну.

   

 • Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!