На калуському окрузі зареєстровано вже дев’ять кандидатів

ЦВК на своєму засіданні зареєструвала кандидатами Гошовського Миколу Івановича, висуванця від політичної партії «Патріот», Сікору Ольгу Мирославівну від Всеукраїнського об’єднання «Батьківщина» та Яровату Анжелу Валентинівну від Радикальної партії Олега Ляшка. Повідомляє ОПОРА.

Таким чином, по округу № 85 з центром у Калуші сьогодні балотуються вже дев’ять кандидатів у нардепи. Серед раніше зареєстрованих: самовисуванець Святослав Кавінський, Віктор Шевченко від партії «Українське об’єднання патріотів  – УКРОП», Роман Король від партії «УНА-УНСО», самовисуванець Глагович Михайло, безпартійний, Савка Олег  – від політичної партії «Народний Рух України», Тебешевська Оксана – від Всеукраїнського об’єднання «Свобода».

Процес подання документів до Центральної виборчої комісії для реєстрації кандидатів у депутати Верховної Ради України триває до 16 червня включно. Вибори в окрузі №85 відбудуться 17 липня у зв’язку з тим, що обраний у цьому окрузі екс-нардеп Ігор Насалик став міністром енергетики та вугільної промисловості України.

Нагадаємо, У Калуші кандидат у народні депутати порушив передвиборну агітацію?

Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!