На Коломийщині платники спрощеної системи оподаткування сплатили понад 4 млн грн податку

Фізичними особами – підприємцями, юридичними особами та аграріями, які обрали спрощену систему оподаткування за два місяці поточного року сплачено 4,5 мільйона гривень єдиного податку.

Надходження збільшились в порівнянні з аналогічним періодом минулого року на 0,6 млн грн. Про це повідомила перший заступник начальника Коломийської ОДПІ Мирослава Бундзяк. Зокрема, фізичні особи – підприємці за січень-лютий 2016 року спрямували до бюджету 3,3 млн грн єдиного податку, що на 0,6 млн грн більше, ніж торік. Повідомляє прес-служба Коломийської ОДПІ.

Від юридичних осіб-«спрощенців» – надійшло 1,1 млн грн  зазначеного податку, а від місцевих аграріїв за два місяці бюджет отримав 0,1 млн грн. За словами Мирослави Бундзяк, платники Коломийщини обізнані, що і в 2016 році зберігається спрощена система оподаткування.

Однак в суб’єктів господарювання, які перебувають на третій групі, а це – фізичні особи – підприємці та юридичні особи – суб’єкти господарювання будь-якої організаційно-правової форми, обсяги доходів протягом календарного року не повинні перевищувати п’ять мільйонів гривень. В цієї категорії підприємців виросла і відсоткова ставка єдиного податку і склала три відсотки доходу – у разі сплати податку на додану вартість та п’ять відсотків доходу – у разі включення податку на додану вартість до складу єдиного податку.

Нагадаємо, «Наша владна команда вигідно відрізняється від усіх попередніх тим, що ми багато робимо капітальних робіт» – це один із найпопулярніших меседжів коломийської влади у спілкуванні з мешканцями.

Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!