На Косівщині для учнів провели професіографічну екскурсію до сироварні

Нещодавно працівники Косівської районної філії Івано-Франківського обласного центру зайнятості для школярів, які відпочивають в санаторії «Косів», організували професіографічну екскурсію до «Гуцульської сироварні».

Гастрономічний туризм на Косівщині займає особливе місце, адже район славиться місцевою кухнею та автентичними стравами. В селі Яворів Косівського району відкрито туристичну атракцію «Гуцульська сироварня» – місце, яке сподобається шанувальникам здорового харчування, місцевої кухні і традиційного застілля.

Працівники закладу розповіли учасникам екскурсії, що сьогодні сири із «Гуцульської сироварні» відомі далеко за межами села Яворів. Підприємство відкрите для всіх охочих. Тут відвідувачі дізнаються, як створюється екологічно чистий сир, який до речі приготовлений за спеціальним рецептом, а також можуть спробувати його різновиди.

Під час екскурсії діти познайомилися із професіями на підприємстві, мали нагоду оцінити переваги володіння ними, побачити реальну потребу роботодавців.

Нагадаємо, Для франківців з вадами зору провели особливу екскурсію

Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!