На Прикарпатті поліція виявила батьків, які не доглядають за дітьми (фото)

Працівники ювенальної превенції Івано-Франківщини відвідують сім’ї, які опинилися в складних життєвих обставинах, та у яких виховуються діти, щоб перевірити умови проживання та виховання неповнолітніх членів родин.

Разом із представниками служб у справах дітей та фахівцями центрів соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді поліцейські з’ясовують, чи діти у цих сім’ях не страждають, попри матеріальну скруту, ще й через безвідповідальність та байдужість батьків, інформує Ювенальна Превенція Прикарпаття. 

Такі факти поліція виявила у Коломийському та Снятинському районах. Серед них як вперше зафіксовані, так і повторні випадки ухилення батьків від турботи про виховання своїх дітей.

“У кожному випадку поліцейські вживають належних заходів для захисту прав та інтересів неповнолітніх, а батьків, які нехтують батьківськими обов’язками, притягують до відповідальності. Здебільшого – за те, що через лінощі чи надмірну пристрасть до алкоголю не забезпечили прийнятних для нормального життя та розвитку своїх дітей умов”, – йдеться у повідомленні. 

Нагадаємо, що на Коломийщині ювенали виявили маленьких діток без нагляду.

Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!