На самоті з нетверезим батьком: на Коломийщині ювенали виявили маленьких діток без нагляду

Коломийські ювенальні поліцейські виявили сім’ю, ситуація в якій потребувала негайної реакції. У брудній і не надто обігрітій оселі 33-річної коломиянки, працівники поліції під час перевірки застали трьох малолітніх діток біля сплячого нетверезого батька. У родині є ще двоє дітей-школярів.

За те, що батьки не переймаються вихованням дітей, на них склали протокол за статтею 184 КУпАП, повідомляють у пресслужбі ювенальної превенції Прикарпаття.

Ювенальні поліцейські пояснюють, що притягуючи до відповідальності дорослих членів сім’ї, яким з певних причин стало байдуже до потреб їх неповнолітніх синів та дочок, вони прагнуть передусім допомогти дітям, а не покарати батьків.

Відрадно, коли після втручання поліцейських вдається повернути життя дітей в таких родинах в нормальне русло. Приміром, з’явилася надія на домашній затишок у семи діток з Коломийщини з сім’ї, яка опинилась в складних життєвих обставинах. Раніше родина потрапляла в поле зору поліцейських через відсутність належних умов проживання та навчання дітей. Місцева громада допомогла 35-річній багатодітній матері полагодити помешкання, а решту вже залежить від старань самої жінки.

Зверніть увагу! Малесенькій дівчинці з Коломийщини потрібна допомога.

Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!